75 лет спустя

08 Октября 2016 5

Днями Министерство Образования и Науки Украины издало приказ № 1152 за подписью заместителя министра-руководителя аппарата Романа Гребы.

Привожу его полностью: «Щодо обов’язкового вживання працівниками Міністерства державної мови.

На виконання статті 1 Закону України «про засади державної мовної політики» та Закону України «Про державну службу» НАКАЗУЮ:

Працівникам Міністерства усіх категорій посад, під час виконання службових обов’язків при спілкуванні с громадянами України як у Міністерстві так і у регіонах України вживати виключно державну мову.
Керівникам структурних підрозділів довести до відома виконання п.1 даного наказу у підроздилах.
Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою»

После прочтения этого документа, изданного нынешней киевской властью, я просто не мог не вспомнить другой приказ, с которым пан Греба почти наверняка должен быть знаком (все-таки он руководит аппаратом министерства образования и науки):

«Уже майже чотири з половиною місяці минуло з того моменту, як могутньою зброєю непереможної Німецької Армії наше місто було визволене від жидівсько-більшовицької зграї гнобителів українського народу. П’ятий місяць уже над вільним містом поруч з переможним Германським прапором майорить наш рідний жовто-блакитний український прапор як символ нового життя, нового відродження нашої неньки-батьківщини.

Але на великий жаль і сором до всіх нас українцівще й досі залишається де-не-де ганебна більшовицька спадщина. З великим соромом до всіх нас та з цілком зрозумілим гнівом українського людства трапляється чути по деяких установах, навіть у районових управах, розмови російською мовою з боку урядовців, які нібито соромляться своєї рідної мови.

Сором за цетим, хто стає вільним громадянином звільненої батьківщини.

Ганьба і не місце з нами тим, хто цурається своєї рідної мови.

Ми не припустимо, цього не мусить бути. Тому наказую категорично заборонити далі будь кому з урядовців розмову російською мовою в службовий час в установі»-- это приказ назначенного гитлеровцами бургомистра Харькова от 9 марта Алексея Крамаренко. Комментировать, тут, пожалуй, нечего! 

Синдром Шуры Балаганова

Когда нам требуются услуги того или иного специалиста (врача, юриста или даже...

Непотопляемый авианосец Польши

Интересно, скоро ли дело дойдет до установки Пилсудскому не мемориальной доски, а...

Бензин ваш – идеи наши?

Что же касается изготовления собственно космических аппаратов, то соответствующими...

Правая франшиза

Поросенок Фунтик может заменить Тягнибока и Азов

Настоящий полковник David Jewberg

И весь этот фурор произвел обычный интернет-тролль, судя по всему, психически...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Блоги

Авторские колонки

Ошибка