«Ексклюзив», якого не було

24 Ноября 2016 1 1.1

Ось яку історію розповіла Ірина Бекешкіна.

Щойно дізналася про себе дивну річ: виявляється я дала ексклюзивне інтерв’ю, і кому – сайту “Ukraina.ru”. Чому дивно? Бо я вже два з половиною роки не маю нічого спільного з російськими медіа – не їжджу на їх ефіри, не коментую і, звісно, не даю інтерв’ю (ну, за двома-трьома виключеннями). Але, виявляється, щоб засвітитися «ексклюзивом» - нічого й робити не треба!


Аж остовпіла: «Эксклюзив. Ирина Бекешкина: В Украине возможен искусственный переворот, поддержанный извне» Це я??? Фотка – так, моя, а от решта…

Насправді увесь цей «ексклюзив» побудований на прес-конференції, що відбулася 21 листопада в Кризовому медіа центрі в Українському домі. Нічого складного – запис може подивитися будь хто, а далі – справа «техніки»: розставити по тексту свої питання, перекрутити те, що говорила я, приписати мені те, що говорили інші учасники, звісно, теж перебрехавши. Штучність тексту одразу б’є в око: «відповіді» часто не співвідносяться з «питаннями». І ще – відверта, нагла брехня.
Ну от для прикладу. Я говорила про корупцію і про те, що вона формувалася в країні усі 25 років, досягнувши завершеної форми, знизу доверху за часів Януковича. Що ж я кажу в «інтерв’ю», цитую: "Наша коррупция формировалась более 25 лет, причем наибольший размах в стране явление приобрело после 2004 года». Хвацько!

Або я говорила, про очікування, які не справдилися - що посадовці, щоб не заповнювати декларації, «побіжать з влади». В «інтерв’ю» читаю що вони «просто готовились бежать из страны. Не исключаю, что это бегство мы еще увидим». Відчуйте різницю!

Ще один «прийомчик»: придумати запитання, якого не було і приписати мені те, що говорили інші учасники прес-конференції, звичайно, перекрутивши. .

Скажіть, чи уявляєте ви, що хтось із нас став би спокійно відповідати на запитання:
«В случае, если Запад поймет, что нынешняя «стабильность» не долго продержится, допустит ли он новые революционные события в Украине, станет ли поддерживать протесты?» А у «відповідь» - текст Огризка, причому зовсім не пов’язаний з із «запитанням» щодо «підтримки» Заходом протестів. .

Або ще - «Мы видим реальные колебания электората, который расшатывает Батькивщина» вместе с «Оппозиционным блоком». Насправді про «коливання електорату» говорив Гарань, а от що означає "расшатывать электорат» - це питання до автора,

Так можна було б розбирати кожен абзац, але який сенс, якщо не було самого факту «ексклюзивного» інтерв’ю виданню Ukraina.ru?

Хто ж автор цього «шедевру»? Підписано - «Полина Орловская, собственный корреспондент Ukraina.ru в Киеве . Справжнє прізвище автора – Галина Лебединська. Я її знаю – колись вона працювала у «Вечірній вістях» і свого часу (здається. у 2009) справді брала у мене велике інтерв’ю для газети. Ходить на наші заходи. Що пише в результаті – чесно кажучи, не знаю. Але підозрюю, що саме те, що треба російському замовнику.

На прес-конференцію 21 листопада сильно запізнилася, прийшла майже під кінець і справді задала питання: «Насколько вы считаете оправданным Майдан как инструмент для смены власти в стране?» Наскільки адекватним є виклад відповідей – можете самі переконатися з запису прес-конференції, це – самий кінець

Після закінчення на бігу (бо вже не було часу) поставила пару питань, я щось швиденько відповіла (пам’ятаю, про неможливість зараз Майдану-3). І це – ексклюзив?! Ну, такий же, як і нинішня російська журналістика, і журналісти, які там працюють.
Переконалася: з цими «журналістами» не лише спілкуватися не можна, але й поруч стояти, бо запишуть у «ексклюзив».

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.

Кто и как голосовал «за» президентский законопроект о...

Сегодня Верховная Рада на утреннем заседании приняла за основу президентский...

Как Сытник дискредитирует борьбу с коррупцией

Настоящие злодеи на самом деле не выглядят как мясники с топорами по локоть в крови и...

КОГДА ЗАМОЛКЛИ МИНОМЁТНЫЕ РАСЧЁТЫ

Всеволод Непогодин о двадцатипятилетии трагических событий в Приднестровье.

Медицинское нищенство – политическое безумие власти!...

эта реформа заставит семьи выбирать между жизнью с протянутой рукой в условиях...

Сколько стоит тотальный укол

Вместо поздравления наших спасителей в белых халатах

Загрузка...
Загрузка...

Откройте окно!

Реформа геноцида, одобренная Евросоюзом.

Знаете, о чем я жалею больше всего?

Благотворительный завтрак с молодухой из МВД может обойтись вам дороже, чем вы думаете

Відкрите звернення академіка та віце-президента...

Прибувши на КПП «Каланчак» з території Криму о 9:30 годині ранку 25 травня 2017 року, я...

Как у нас борются с коррупцией в медицине

У нас очень любят говорить о борьбе с коррупцией. Это стало любимой темой для власти и...

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Иван Незгодный
25 Ноября 2016, Иван Незгодный

Кто такая эта "Ирина Бекешкина", чтобы СМИ занимались подделкой ее интервью? Сдается мне это всего лишь попытка хоть как-нибудь, "засветиться" в средствах массовой информации раз уж брать интервью никто не торопится. Как говорится, если гора не идет...

- 6 +
Блоги

Авторские колонки

Ошибка