Єнакіївські-2

18 Марта 2016 2 3.3

В часи Вікторфьодоровича була дуже популярна байка про те, що всіх, кого вдається піймати на вулицях малої батьківщини гаранта, одразу відправляють у столицю в міністерства. Так склалось, що єнакіївських відправляли у Київ, а макіївських — у Крим.

Зараз кадровою столицею України стала Вінниця — європейське сучасне місто, звідки у владу прийшли талановиті політики. Вінницею вже ходять чутки, що на тому тижні в місті відбудеться спецоперація — будуть відловлювати майбутнього спікера парламенту,  щоб замінити Гройсмана, який піде на підвищення.

Місцеві перевізники звернулися з петицією до влади, щоб та заборонила забирати людей у Київ на роботу. Бо перед кожною зміною чиновників у столиці вінничани бояться виходити на вулиці — прибутки транспортників падають.

Ситуація настільки складна, що мешканці регіону виїжджають на заробітки у Європу аби не потрапили в столичні міністерства. Але і у Європі існує ризик замість стабільної роботи на будівництві стати радником з євроінтеграції або фахівцем по залученню інвестицій в Україну.

Вінничани з сумом згадують часи, коли усіх годував Донбас.

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.

Забота о русскоязычных по-прибалтийски

Русскоязычных украинцев ставят перед выбором: учить язык Шевченко или Шекспира

Мы - господа !

И преисполняешься чувством собственной значимости, гордость аж распирает

Законодавчі ініціативи у податковій царині

Адаптація до норм Європейського законодавства

Кабмин в раздумье: отпустить или удерживать цены?

Ликбез по организации  ответственной государственной ценовой политики

Комментарии 2
Войдите, чтобы оставить комментарий
виктор гончар
18 Марта 2016, виктор гончар

Винница поставщик руководящих кадров? Все эти Саакашвили, Ебаноидзе, Згуладзе ,Дэканоидзе и пр. пр. ,,-швили,, и ,,-дзе,, приперлись из Винницы?По поводу ,,типа иронии,, в адресс Донбасса---автор, ознакомтесь с элементарными статистическими данными, скажем, за 2013г---сколько в бюджет страны отдавала Луганская область и к примеру, Тернопольская-- и кривая ухмылка сползет с Вашей физиономии.

- 28 +
Антон Соловьев
18 Марта 2016, Антон Соловьев

Ой,пан шутют!За винничан переживать не стоит.Справимся.Пану лучше б за тбилисцев переживать начать.Пам'ятай чужинец-тут господар.....
А за винничан не нужно.
По поводу Донбасса...Что ж вы так уси...аетесь за дотационным регионом?Благодарить должны!Нет?

- 29 +
Блоги

Авторские колонки

Ошибка