Єдина країна, або Як кава поступилася базарові

26 Октября 2015 3.6

Кернес Садовый

Найбільшою поразкою для патріотично налаштованих громадян вчора стали результати виборів у Харкові. Як свідчать екзит-поли, зі значним відривом переміг теперішній мер Геннадій Кернес. Скоріш за все, другого туру виборів там не буде і Геннадій Адольфович керуватиме містом найближчим часом. У Львові Андрій Садовий не зміг набрати декілька відсотків для остаточної перемоги.

Після публікації результатів голосування спільнота стала засуджувати вибір харків’ян та звинувачувати їх у відсутності патріотизму. Невже можна голосувати за екс-регіонала, якщо у сусідній області триває війна?

Можна і потрібно, бо саме так роблять патріоти, яким небайдужа доля їхнього міста. Завдяки Кернесу вдалося покращити інфраструктуру в місті, збудувати метро на Олексіїївку та дати лад багатьом комунальним проблемам.  До того ж мер зміг стабілізувати ситуацію та заспокоїти радикальні угрупування, які намагалися розворушити ситуацію в місті. Слід не забувати, що Харків — доволі кримінальне місто, де для втримання ситуації часто потрібні рішучі дії.

У Харкові зосереджена значна кількість дрібного, середнього бізнесу та промислового виробництва, а це значить, що його власники голосуватимуть за гарантії стабільності, а  не за красиві обличчя.

Саме тому харків’яни обрали Кернеса, а не через брак патріотизму. Проблема не в особистості Кернеса, а в тому, що в регіоні немає кандидата, який зможе його замінити та гарантувати стабільність усім. Саме тому тисячі в’єтнамців, що працюють та живуть на найбільшому ринку Європи «Барабашово», не влаштовують погроми іншим етнічним групам. Люди, які возять контрабанду по маршруту Харків-Білгород-Харків, не влаштовують бунти. Представники малого та дрібного бізнесу, що збирають бензопили, мотокоси та інше з китайського неліквіду, не мітингують навколо Благбазу.  Власники логістичних компаній, які працюють без ліцензій, не блокують центральну вулицю міста.

Звичайно, це неправильно та шкодить державі, але сама влада провокує таку ситуацію, коли не гарантує безпеку та стабільність своїм громадянам. Цей безлад виник не вчора, и він є не тільки у Харкові, а й в інших містах України. І заміною Кернеса цю проблему не вирішити, бо він є фігурою, яка всіх влаштовує. Від в’єтнамців на Барабашово до чиновника з міністерства, бо гарантує всім стабільну ситуацію та сталі прибутки.

Вважаєте, що після цього Харків не є Україною, а його мешканці не патріоти? Помиляєтесь. У Харкові такі ж патріоти, як і у Львові, і вони теж хочуть якісного життя та порядку у місті. Так, саме порядку і зручності. Тому приємний дядечко в окулярах з інтелігентним обличчям не зміг виграти вибори в один тур. Бо є Львів туристичний з кавою та старовинними вуличками, і є Львів тих, хто там мешкає та їздить поганими дорогами, переплачує за неякісну комуналку та стоїть у заторах.

Саме ці люди голосували за Андрія Садового і, судячи з результату, у Львові красиво, але не так вже й зручно жити.  

Якщо у Харкові безальтернативним гарантом стабільності є Кернес, то таким же гарантом у Львові є Садовий. Але Садовий у вишиванці та окулярах, а Кернес у спортивному костюмі. Так, але якщо їх поміняти місцями, то вони будуть вдягатися так як цього потребує електорат — Кернес буде у вишиванці, а Садовий у спортивному.

Імідж — це маркер, яким кожен з них демонструє причетність до тих, кому має гарантувати стабільність співіснування у своїх містах.

Садовий має забезпечити безпеку туристів, стабільність в готельному бізнесі, відсутність конфліктів між контрабандистами, що возять з Польші продукти та продають їх без ліцензій та дозволів. Також не варто забувати про власників авто з іноземними номерами, які напівлегально завозять авто та їздять ними містом. Кожна з цих груп може зіпсувати життя всім в будь-яку мить. Але виходячи з результатів голосування, Садовому це вдається гірше, ніж Кернесу.

Тому Львів — це не кава, а Харків — це не базар. Це одна країна з одними й тими ж проблемами — неякісними послугами ЖКГ, корупцією в усіх сферах, контрабандою та порушенням прав громадян.

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...

Если бы не преступное головотяпство мэра, троих деток...

Видит Бог, я не хотел продолжать столь трагическую тему, бередить сердца и души тех, кто...

Есть ли будущее у борьбы с коррупцией?

За 26 лет независимости украинского государства к теме борьбы с коррупцией приходили...

На границе тучи ходят хмуро

Кажется, нас ожидает такая интересная осень, что и холодной зимы не надо.

Загрузка...

Государство и его "тип личности"

В основе поведения человека лежит тип личности. Государство и общество так же...

Трепещите, русскоязычные!

Когда люди с улицы правят бал на ниве просвещения

Биткоин запретили в Китае, а в Украине

Чем больше говорят о Биткоине, тем больше возникает вопросов, кому это выгодно и кто за...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка