Руслан Демчак ініціює створення в окрузі Громадських організацій для захисту прав учасників АТО

30 Июня 2015 6 1

В рамках роботи на виборчому окрузі №18 Вінницької області (Немирівський, Погребищенський, Іллінецький, Липовецький та Оратівський райони) народний депутат України Руслан Демчак провів зустрічі із учасниками АТО в кожному районі.

«Питаннями учасників АТО є запити щодо надання пільг на житлово-комунальні послуги, можливість виділення земельних ділянок та покупки житла за пільговими умовами чи за рахунок державного бюджету, а також врегулювання видачі посвідчень учасників бойових дій. На зустрічах зазвичай присутні начальники районних  відділів Держземагенства та керівники районів, що дає можливість оперативно приймати рішення щодо окремих питань бійців», - пояснює народний депутат.  

В процесі дискусій по вирішенню питань учасників АТО, виникла ініціатива щодо створення в кожному районі Громадських організацій для захисту прав учасників АТО, які потім мають бути зареєстровані районними органами влади, як ветеранські організації.

Руслан Демчак зазначає: «Безумовно, сьогодні всі допомагають учасникам АТО: волонтери, депутати обласної ради,  керівники виконавчої влади районів, і тим не менш, у людей що повертаються із АТО, а також членів загиблих виникає чимало запитань. Це і фінансова допомога, і юридична, і психологічна, і сприяння у працевлаштуванні, і звільнення від сплати комунальних послуг. Громадські організації для захисту прав учасників АТО, будуть очолюватись учасниками АТО. Такі організації мають стати тим «вікном», де людина  отримає актуальну інформацію щодо необхідного порядку дій, а в ідеалі оперативне включення всіх необхідних структур та органів влади у вирішення питання учасника АТО».

Руслан Демчак також виступив із ініціативою надрукувати та розповсюдити серед учасників АТО округу інформаційні брошури «На допомогу захисникам Батьківщини: права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація», які були розроблені за підтримки Міністерства соціальної політики та американською компанією FMI. Для України така брошура є  соціально важливою ініціативою та є першою найбільш повною та актуальною з цієї тематики.

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.

Украинская федерация шахмат: «мертві бджоли не...

В нынешней Украине даже шахматы высших достижений - уже в прошлом

Украина на краю экономического геноцида - или возврат...

Может и у нас он, когда-нибудь вернёт власть в руки «казаков», как когда-то взял её...

Памяти героя невиданного эксперимента

Смерть богача, открывшая нам, что купить можно много сердец – но ни одной лишней...

Украина в плену у МВФ?

Легкая истерия, которая развернулась перед тем, как наша страна должна была получить...

Околонаучная статья о театрах Украины и их связях с...

Определены отдельные векторы развития театральной среды Украины и роль театра в...

Есть болезни, которые лечит только календарь

Не менее коррупции, простых людей раздражает скудоумие власти, унижающее и...

В Херсоне продолжается война криминала против...

Против одного из руководителей ОО «За Президента Украины» Романа Цвяха совершён...

Как Кремль руками патриотов уничтожает Украину.

Для Кремля сегодня созданы «патриотами» и открылись новые возможности...

Конкурс на звание: "Позор украинского Парламента"

Это же каким надо быть "хероем", чтобы победить в таком конкурсе!

Комментарии 6
Войдите, чтобы оставить комментарий
Андрій Козак
05 Июля 2015, Андрій Козак

Этот популизм уже достал! Когда у нас будут депутаты, которые будут что-то делать, а не пиарится в интернете!

- 1 +
Аліна Турич
01 Июля 2015, Аліна Турич

Не треба нам його подачок. Хай зробить, щоб в країні війни не було. Але такі як він на цьому наживаються. Йому байдуже, його діти за кордоном, він депутат. А вмирати то нашим з вами дітям і чоловікам. І нащо потім мені його допомога?!

- 2 +
Аліса Богучарова
30 Июня 2015, Аліса Богучарова

Дивно сьогодні чути від нардепа про те, що необхідні Громадські організації для захисту прав учасників АТО. Від кого захищати? Від влади? Від законів, які сам же Демчак має створювати?

- 2 +
Olenka Popova
30 Июня 2015, Olenka Popova

Нехай напише прізвища осіб, які він відвідав. Ми з волонтерами і небайдужими людьми допомагали сім'ї Євгена Біди із Кантелини, Юри Загаєцького з Жаданів, Віктора Матяша з Пархомівки. Всі ці люди говорили, що їм багато хто допомагав, навіть колишні нардепи - Григорій Калетнік, але за Демчака взагалі нічого не говорили, сказали, що жодного разу не бачили. Що він мелить. Брехун і шахрай! Кремлівський пес і запроданець, друг Фірташа!

- 0 +
Melania Pototskaya
30 Июня 2015, Melania Pototskaya

Демчак згадав, що в нього є округ. Бо ж таким заклопотаним був виборами ректора ВНАУ, що на окрузі і не з’являвся.

- 2 +
+ Показать все комментарии
Блоги

Авторские колонки

Ошибка