РобоклубІФ. 120 днів після запуску проекту

03 Августа 2016 5

Ось і промайнуло півроку, відведені для реалізації проекту РобоклубІФ на Cпільнокошті. Всі знають, що наш проект соціальний і в його рамках діти з сімей із різними статками отримують можливість ознайомитися з робототехнікою та візуальним програмуванням на базі наборів Lego WeDo і Mindstorms з серії Education, яких ми закупили п’ять і чотири відповідно за ті гроші, що були зібрані в рамках краундфандингової кампанії. Також ми купили два зарядних пристрої для Lego Mindstorms

Шукаючи можливості для розширення матеріальної бази Робоклубу, ми подавали кілька грантових заявок, і одна з них пройшла в рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців від Агенства ООН у справах біженців, що впроваджується ГО "КримSOS". Це дозволило нам закупити ще один набір Lego Mindstorms та зарядні пристрої для всіх наборів цього типу. Також частково за свої власні кошти і частково за рахунок гранту ми виготовили паперові навчальні посібники для молодших і старших груп, що дозволяє проводити заняття при нестачі комп’ютерної техніки. Також для нас став приємною несподіванкою подарунок від одного з працівників Infopulse Ukraine, який до дня запуску Робоклубу подарував нам нетбук та планшет. Ці девайси зараз активно використовуються нашими маленькими робототехніками за призначенням.

Але матеріальна база не може існувати самостійно, як і будь-яка ідея без конкрентих дій ніколи не дасть результату. А ідея створення Робоклубу для дітей Івано-Франківська знайшла відгук в серцях небайдужих фахових людей, які хочуть ділитися своїми знаннями з дітьми і вчитися разом з ними. Завдяки таким хлопцям та дівчатам команда проекту зараз налічує 9 волонтерів, серед яких один механік, два інженери, два програмісти, два системотехніки, дизайнер і навіть ветеринар.

З 3 квітня, тобто з того дня, коли ми презентували проект, можливістю навчатися в Робоклубі змогли скористатися 142 дитини (72 — віком від 5,5 до 8 років, 70 — віком від 9 до 14 років). Молодші займаються, як і планувалося, в Центральній міській дитячій бібліотеці м. Івано-Франківськ, а от старші, завдяки ініціативі та підтримці хлопців з "Comport-Івано-Франківський Hackerspase” — в затишному і просторому приміщенні серед інструментів, плат і 3D-принтерів.

РобоклубІФ став офіційним партнером міжнародної освітньої ініціативи CodeClub, в рамках співробітництва з якою ще 30 дітей віком 6–9 років отримали можливість розпочати навчання візуальному програмуванню Scratch. Заняття проходять в Регіональному тренінговому центрі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Останній місяць команда Робоклубу активно працює над повноцінною навчальною програмою, в якій будуть використані кращі доробки педагогічних методик для навчання дітей робототехніці, програмуванню і ЗD-дизайну з використанням навчальних наборів LEGO, напрацювань CodeClub’у, можливостей платформ Arduino та Raspberry Pi, а також 3D-принтінгу.

Ми впевнені, що дитина, яка захоче оволодіти всіма наведеними методиками та інструментами, зможе перетворити в життя будь-яку свою ідею, що буде пов’язана з конструюванням та програмуванням, залучивши в команду однодумців.

Командний дух і впевненість у небайдужості людей поруч — головні цінності, які у нас сформувалися під час реалізації проекту. Дякуємо всім, хто долучився! Не зупиняйтеся! В світі ще дуже багато цікавих та корисних проектів, які зможуть реалізуватися з вашою допомогою!

Більше інформації та фотографії на нашій сторінці в Facebook.

РобоКлубІФ — це освітня ініціатива, яка знайомить дітей з робототехнікою та програмуванням. 

Обама готовил цифровую бомбу для России

Предыдущий президент США запустил создание кибероружия против РФ

Солнечное затмение с эффектом присутствия: готовимся...

NASA dпервые собирается транслировать космическое явление онлайн

Опасный астероид наведается в гости 24 июня

Ученые называют его "потенциально опасным"

Переворот в сфере доставки совершили в Эстонии

Робот-курьер не выше 1 м и не длиннее 1,2 м будет доставлять посылки по всей Эстонии

Французы продемонстрировали безвоздушные шины...

Для производства будут использовать разлагаемые биоматериалы, в частности...

Археологи обнаружили на востоке Эфиопии «город...

Существует местный миф о том, что этот район был некогда захвачен гигантами

Загрузка...
Загрузка...

Снимки из космоса: Черное море стало светлее

Принесенный течением фитопланктон заставил поголубеть черноморские воды

Маск рассказал, сколько будет стоить квартира на...

Основная задача, считает изобретатель, — снизить нынешнюю себестоимость билета на...

Новый отечественный молоковоз поможет решить...

Контроль каждой партии молока и расчет с фермером производится в момент приемки

Клонированные в Сеуле лайки поехали в Якутию

Якутские щенки — далеко не первые экземпляры, выращенные подобным образом в...

Tesla скоро переведет свои зарядные станции на...

Все места подзарядки Tesla скоро будут использовать солнечную энергию

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Блоги

Авторские колонки

Ошибка