РобоклубІФ. 120 днів після запуску проекту

03 Августа 2016 5

Ось і промайнуло півроку, відведені для реалізації проекту РобоклубІФ на Cпільнокошті. Всі знають, що наш проект соціальний і в його рамках діти з сімей із різними статками отримують можливість ознайомитися з робототехнікою та візуальним програмуванням на базі наборів Lego WeDo і Mindstorms з серії Education, яких ми закупили п’ять і чотири відповідно за ті гроші, що були зібрані в рамках краундфандингової кампанії. Також ми купили два зарядних пристрої для Lego Mindstorms

Шукаючи можливості для розширення матеріальної бази Робоклубу, ми подавали кілька грантових заявок, і одна з них пройшла в рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців від Агенства ООН у справах біженців, що впроваджується ГО "КримSOS". Це дозволило нам закупити ще один набір Lego Mindstorms та зарядні пристрої для всіх наборів цього типу. Також частково за свої власні кошти і частково за рахунок гранту ми виготовили паперові навчальні посібники для молодших і старших груп, що дозволяє проводити заняття при нестачі комп’ютерної техніки. Також для нас став приємною несподіванкою подарунок від одного з працівників Infopulse Ukraine, який до дня запуску Робоклубу подарував нам нетбук та планшет. Ці девайси зараз активно використовуються нашими маленькими робототехніками за призначенням.

Але матеріальна база не може існувати самостійно, як і будь-яка ідея без конкрентих дій ніколи не дасть результату. А ідея створення Робоклубу для дітей Івано-Франківська знайшла відгук в серцях небайдужих фахових людей, які хочуть ділитися своїми знаннями з дітьми і вчитися разом з ними. Завдяки таким хлопцям та дівчатам команда проекту зараз налічує 9 волонтерів, серед яких один механік, два інженери, два програмісти, два системотехніки, дизайнер і навіть ветеринар.

З 3 квітня, тобто з того дня, коли ми презентували проект, можливістю навчатися в Робоклубі змогли скористатися 142 дитини (72 — віком від 5,5 до 8 років, 70 — віком від 9 до 14 років). Молодші займаються, як і планувалося, в Центральній міській дитячій бібліотеці м. Івано-Франківськ, а от старші, завдяки ініціативі та підтримці хлопців з "Comport-Івано-Франківський Hackerspase” — в затишному і просторому приміщенні серед інструментів, плат і 3D-принтерів.

РобоклубІФ став офіційним партнером міжнародної освітньої ініціативи CodeClub, в рамках співробітництва з якою ще 30 дітей віком 6–9 років отримали можливість розпочати навчання візуальному програмуванню Scratch. Заняття проходять в Регіональному тренінговому центрі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

Останній місяць команда Робоклубу активно працює над повноцінною навчальною програмою, в якій будуть використані кращі доробки педагогічних методик для навчання дітей робототехніці, програмуванню і ЗD-дизайну з використанням навчальних наборів LEGO, напрацювань CodeClub’у, можливостей платформ Arduino та Raspberry Pi, а також 3D-принтінгу.

Ми впевнені, що дитина, яка захоче оволодіти всіма наведеними методиками та інструментами, зможе перетворити в життя будь-яку свою ідею, що буде пов’язана з конструюванням та програмуванням, залучивши в команду однодумців.

Командний дух і впевненість у небайдужості людей поруч — головні цінності, які у нас сформувалися під час реалізації проекту. Дякуємо всім, хто долучився! Не зупиняйтеся! В світі ще дуже багато цікавих та корисних проектів, які зможуть реалізуватися з вашою допомогою!

Більше інформації та фотографії на нашій сторінці в Facebook.

РобоКлубІФ — це освітня ініціатива, яка знайомить дітей з робототехнікою та програмуванням. 


Загрузка...

Смотрим солнечное затмение онлайн: показывает NASA

Активную фазу затмения можно будет наблюдать в 21:26 по киевскому времени

Объем операций при помощи платежных карт в Украине...

Общее количество операций с использованием платежных карт, эмитированных украинскими...

Стало известно, сколько денег украинцы тратят в...

Самые активные онлайн-покупатели — киевляне (126 тыс. покупок) и одесситы (83 тыс.)

К Земле приближается самый большой астероид

Многие известные астероиды подходили к Земле ближе, чем Florence, но все они были меньше

Первый интернет-суд открылся в Китае

В конце июня число активных пользователей сети в Китае достигло 751 млн человек, из них...

К сервису «Приват 24» подключат другие банки

Планируется полное обновление IOS-версии приложения, смена дизайна и добавление новых...

Загрузка...

Археологи обнаружили в Крыму алтарь Артемиды III в. до...

Алтарь будет передан для исследования в один из музеев полуострова

Готовимся встречать Персеиды

С территории Украины метеорный поток лучше всего наблюдать в ночь на ближайшее...

На Полтавщине археологи обнаружили уникальные...

При раскопках Бельского городища найдены уникальные предметы VI в. до н.э., в том числе...

Украинцы смогут переводить деньги через Facebook

Размер комиссии за перевод — 0,8% от суммы перевода + 2,5 грн; сумма перевода — от 1...

Маск получил устное согласие властей на рытье тоннеля...

Скоростной подземный поезд будет двигаться в вакуумной трубе со скоростью свыше 500...

«Ядерную осень» на планете спровоцируют всего 5 бомб

Американские ученые подсчитали, сколько ядерных взрывов могут огубить Землю

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка