Karcher розширює лінійку пилососів

03 Апреля 2017 5

Фото пылесоса Karcher

Цей рік став для компанії Керхер досить значущим, оскільки була помітно розширена лінійка пилососів. Ще не так давно ринок України міг похвалитися двома надійними і перевіреними моделями від Керхер — з аквафільтром DS 6.000 і з мішком VC 6. Тепер же додалися ще три нових і дуже ефективних побутових пристрої. Сьогодні кожен бажаючий може придбати пилосос керхер, який повністю відповідає необхідним запитам. Всі моделі представлені на ринку і вже користуються великим споживчим попитом. Незважаючи на те що магазини побутової техніки переповнені виробами різних, в тому числі досить відомих брендів, незаперечним лідером все ж є німецький виробник Karcher. На сьогоднішній день йому просто немає рівних у світі.

Пилососи цієї торговельної марки ергономічні і неймовірно зручні. Вся збиральна та мийна техніка, представлена ​​цим брендом, користується неабиякою популярністю по всьому світові. Її вишуканий дизайн, висока функціональність, використання інноваційних прийомів і безсумнівна зручність робить техніку Керхер не просто конкурентоспроможною, а й кращою на ринку. Абсолютно унікальним можна назвати сучасну розробку моделі Karcher RC 4000 — пилососа-робота, здатного самостійно проводити повноцінне прибирання в будинку. Він здатний це робити навіть за відсутності господарів, оскільки оснащений розумним механізмом, що керу його діями. Такий пилосос ретельно планує прибирання, періодично під'їжджає до бази для підзарядки, скидає зібраний в спеціальний відсік сміття, після чого продовжує прибирання.

Пилососи для будинку від Karcher

Весь асортимент пилососів від Керхер можна розділити за такими основними категоріями:

  •  з аквафільтром
  •  для сухого прибирання
  •  пароочищувачі
  •  миючі
  •  господарські
  •  роботи.

Вибір тієї чи іншої моделі залежить в першу чергу від підходу людини до прибирання. Мабуть, найбільшою популярністю користуються пилососи, призначені для сухого прибирання, хоча зовсім не завадить періодично використовувати і миючі пристрої. Вони здатні ідеально очищувати килимові покриття. В ідеалі, особливо для будинків великої площі, краще придбати обидва пилососи. Не завадить також і паропилосос, яким зручно відчищати сильно забруднені поверхні.

На правах рекламы


Загрузка...

Швейцарцы торгуют воздухом

Семилитровый «глоток» воздуха с швейцарских Альп обойдется любому желающему в 18...

Попасть в Польшу стало значительно проще

«Укрзализныця» открыла продажу электронных билетов на два поезда в Польшу

«Дельфина» от ГП «Одесский авиационный завод»...

Четырехместный летающий «Дельфин» может разгоняться до 385 км/ч и имеет дальность...

Самый длинный авиамаршрут в мире Qantas запустит к 2022...

Сегодня такой перелет на расстояние 16 тыс. км выполняется как минимум с одной...

Тиск під контролем

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, підтримала...

Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка