Компанія RECOM планує побудувати в Херсонській області один із найбільших у світі кластерів сонячної енергетики

17 Октября 2016 2

Фото 2000.ua

Один із найбільших міжнародних гравців у сфері сонячної енергетики — компанія RECOM — планує інвестувати в будівництво у Херсонській області комплекс сонячних електростанцій загальною потужністю 500 Мвт.

Такі інвестиційні плани задекларовано в двосторонньому меморандумі про співробітництво між RECOM та Херсонською обласною державною адміністрацією, який було підписано 12 жовтня під час 8-го Міжнародного форуму та Виставки сталої енергетики SEF-2016 KYIV том-менеджером компанії Гамлетом Туняном та головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

За словами керівника Херсонщини, відповідно до урядової ініціативи про скорочення викидів та споживання традиційних видів палива область планує до 2020 р. збільшити частку виробництва електроенергії відновлювальними джерелами до 23%. “Потенціал Херсонської області дозволяє скоротити споживання традиційних енергоресурсів на 50%, замістивши їх відновлювальними джерелами”, — зазначив Андрій Гордєєв.

Як підкреслив виконавчий директор RECOM Гамлет Тунян, “Україна сьогодні активно рухається в напрямку вдосконалення законодавства у сфері відновлювальної енергетики та створення сприятливих умов для реалізації амбіційних проектів зарубіжними інвесторами. Ми раді, що наші ініціативи щодо реалізації високотехнологічних проектів у сфері відновлювальної енергетики були підтримані Херсонською обласною державною адміністрацією”.

Згідно із підписаним документом Херсонська ОДА взяла на себе зобов’язання створювати сприятливі законодавчі та адміністративні умови для реалізації у регіоні великих інвестиційних проетктів. У свою чергу RECOM обіцяє залучення інвестицій для будівництва на Херсонщині комплексу сонячних електростанцій, загальна вартість яких може становити понад $500 млн.

Інтерв’ю представників компанії RECOM  для 2000.ua читайте тут

Зокрема, у листопаді компанія планує розпочати активну роботу з визначення ділянки для реалізації у Херсонській області свого першого інвестиційного проекту.

У своєму виступі перед учасниками SEF-2016 KYIV після підписання меморандуму Андрій Гордєєв пообіцяв, що його команда буде створювати максимально сприятливі умови для розвитку інших сегментів відновлювальної енергетики — вітрової, біомасси та малої гідроенергетики.

11–12 жовтня у Києві відбувся SEF-2016 Kyiv, або 8-й Міжнародний форум сталої енергетики в Україні, — найбільша ділова подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям та рішенням. Понад 350 учасників з 29 країн обговорили з керівниками галузевих міністерств та відомств України інвестиційні можливості у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики. В рамках форуму відбулася низка важливих переговорів, зустрічей, підписання угод та контрактів.


Загрузка...
Загрузка...

Более 300 iPhone X похищены в США перед началом продаж

Общая стоимость украденного товара оценивается более чем в 370 тыс. долларов

Маск показал часть тоннеля, прорытого под...

Через три-четыре месяца должно быть прорыто около четырех километров подземного...

Прямо как у папы: радиомашинки MZ для маленьких...

Детям нравится играть с моделями машин, которые максимально напоминают настоящие...

Итальянский лоукостер заявил о грандиозных планах,...

Ernest Airlines хочет перевезти из Украины в Италию и обратно свыше 200 тыс. пассажиров

Покрытие Цифровой сети Т2 более 95% — Центр радиочастот...

Цифровая сеть Т2 является крупнейшей сетью эфирного телевидения в стране

В «1+1 медиа» выявили на своих сайтах скрипт для...

Скрипт попал на сайты после покупки почтового сервиса Traqli, разработчик которого –...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка