Тиск під контролем

24 Июля 2017 0

Санофі підтримала проект «Дні гіпертензії» у Львові. 

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, підтримала інформаційно-освітній захід «Дні гіпертензії», який відбувся 15 липня у місті Львів. Подію ініціювала ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг-медицини». Мета проекту – привернути увагу жителів міста до важливості контролю артеріального тиску та профілактики серцево-судинних захворювань, у тому числі гіпертензії. 

Під час заходу, який пройшов на просп. Свободи, у більш ніж 30% учасників – жителів і гостей міста було виявлено високий артеріальний тиск. Врахувавши низку додаткових показників, таких як індекс маси тіла та рівень холестерину, кардіологи та дієтологи порекомендували цим відвідувачам лікувальну дієту та додаткове обстеження організму. Також усі бажаючі взяли участь у майстер-класах з фізичних вправ для профілактики серцево-судинних хвороб. 

За даними ВООЗ, 22% населення світу віком від 18 років хворіє на гіпертензію. Це понад 1 мільярд людей. В Україні ситуація ще складніша: кожна третя доросла людина має проблеми з тиском, який є фактором ризику серцево-судинних захворювань. 

«В Україні у 2016 році було зареєстровано понад 10 мільйонів хворих на артеріальну гіпертензію. Щороку реєструється близько 700 тисяч нових випадків. Підступність цієї хвороби у тому, що вона з’являється непомітно. Саме тому профілактика та фізична активність є ефективними способами для протистояння цій хворобі, яка в першу чергу ставить під загрозу здоров’я судин і серця й суттєво знижує якість та тривалість життя», — зауважив Олександр Більченко, д.м.н., проф., завідувач кафедри терапії та нефрології, проректор Харківської медичної академії післядипломної освіти. 

«Санофі в Україні вкотре підтверджує свою готовність усіляко заохочувати українців до проактивної діагностики серцево-судинних хвороб. Ми не тільки розробляємо та пропонуємо нашим пацієнтам з гіпертензією ефективні терапевтичні рішення. Ми також докладаємо чимало зусиль для поширення культури здорового способу життя, профілактики та своєчасного діагностування серцево-судинних захворювань, — зазначив Віталій Кірик, керівник підрозділу визнаних препаратів та брендованих генериків Санофі в Україні. — Ми завжди відкриті для плідної співпраці з пацієнтськими та професійними організаціями, адже розуміємо, що об’єднані зусилля — це помножені зусилля». 

Про Санофі

Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров'я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево- судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та напрям безрецептурних препаратів. Санофі зареєстрована на фондових біржах у Парижі (EURONEXT: SAN) та Нью-Йорку (NYSE: SNY).


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка