«Загальновоїнська спілка України» запрошує на урочисті засходи

13 Октября 2008 0

14 жовтня 2008 року з 11.00 до 13.00 на території Свято-Покровської церкви (м. Київ, вул. Мостицька, 2, житловий масив «Виноградар») відбудуться урочисті заходи «Загальновоїнської спілки України» з нагоди православного свята Покров Пречистої Богородиці та Дня Українського козацтва

Комплекс заходів включатиме: участь в урочистому Богослужінні, Хресний хід, передачу в дар храму старослов’янських ікон, церемонію посвячення у козаки, частування прихожан та гостей свята козацьким кулешем та чаркою.

Діюча Свято-Покровськая церква є культурно-історичним пам’ятником та історично має безпосереднє відношення до козацьких селищ (Куренівка). В цей день Свято-Покровська церква святкує 102-у річницю з дня утворення.

Всеукраїнська громадська організація «Загальновоїнська спілка України» та утворений в її межах з благословення Предстоятеля Української Православної церкви Блаженнішого Володимира окремий елітний козацький округ Святого Апостола Андрія Первозванного Війська Запорозького щорічно в день православного свята Покров Пречистої Богородиці проводить урочисті заходи з метою формування в суспільному житті ідеології захисника Вітчизни. Головним завданням українського козацтва є всебічне сприяння та підтримка зміцнення, розвитку та захисту канонічного православ’я, на якому базуються духовні цінності, що спільно поділяють козаки округу – члени «Загальновоїнської спілки України», як представники кадру, резерву, запасу та відставки силових структур України.

Зосереджуючи свої зусилля на збереженні історичної спадщини, ми заявляємо про необхідність активної протидії будь-яким спробам щодо перегляду нашої спільної історії з братерськими слов’янськими народами, в першу чергу, з народом Російської Федерації та спробам героїзувати посібників фашизму.

Запрошуємо Вас прийняти участь в урочистих заходах «Загальновоїнської спілки України».

Ми переконані, що об’єднання українського суспільства має відбуватися на засадах громадянського патріотизму, що постає ідеологією «Загальновоїнської спілки України».

Прес-центр
«Загальновоїнської спілки України»


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка