Стипендія для перемог

№44 (436) 30 октября - 5 ноября 2008 г. 31 Октября 2008 0

Ми, батьки стипендіата Благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» Кузьменка Дмитра, висловлюємо щиру подяку Леоніду Даниловичу та його фонду за підтримку нашого сина.

Дмитро Кузьменко розпочав займатися фігурним катанням у 1995 р. у 4-річному віці в дитячій юнацько-спортивній школі олімпійського резерву при СК «Метеор» у Дніпропетровську. У 2004 р., коли Дмитра запросили до юнацької збірної України з фігурного катання, ми всією сім'єю переїхали до Києва, щоб дати можливість сину займатися улюбленим видом спорту на найкращій арені країни.

На сьогодні Дмитро має 16 дипломів і медалей за призові місця на різних змаганнях. Він кандидат у майстри спорту України, кандидат у дорослу збірну.

Фігурне катання на ковзанах — дуже красивий, але разом з тим дорогий вид спорту. Усі витрати на придбання ковзанів, костюмів та іншого необхідного обладнання для тренувань зазвичай лягають на плечі батьків. Коли ми звернулися до Леоніда Даниловича Кучми, отримали відповідь, що він готовий нам допомогти. І ось уже 2,5 року Дмитро отримує стипендію від Благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». За цей час ми неодноразово купували Дмитрові нові ковзани та все необхідне для тренувань.

Минулого спортивного сезону 2007/2008 рр., успішно тренуючись та виступаючи на міжнародних і всеукраїнських спортивних змаганнях, Дмитро виборов право на участь у двох залікових міжнародних змаганнях серії Гран-прі серед юніорів у містах Куршевель (Франція) та Мадрид (Іспанія).

Управління зимовими видами спорту Міністерства сім'ї, молоді та спорту України зобов'язалось профінансувати поїздки Дмитра на ці турніри, втім, згодом раптово у фінансуванні поїздки до Іспанії було відмовлено. Нам запропонували самим оплатити поїздку Дмитра та його тренера до Іспанії, але, на превеликий жаль, таку суму ми не змогли зібрати. Тому були змушені звернутися за допомогою до Леоніда Даниловича Кучми. І знову отримали ствердну відповідь. Взявши участь у міжнародному турнірі серії Гран-прі серед юніорів у Мадриді, Дмитро отримав очки, важливі для його спортивної кар'єри, а наголовніше — здобув неоціненний досвід виступів на міжнародній арені, без якого спортсмену складно ставити перед собою нові завдання та рухатися вперед.

Ми як ніхто знаємо, що спорт і зокрема фігурне катання у нашій країні тримається на ентузіазмі окремих людей. Тому дуже приємно, яка знайшлася людина, яка підтримала спортсмена та дбає про розвиток такого красивого виду спорту.

Ще раз дякуємо Леоніду Даниловичу Кучмі за участь у долі нашого сина Дмитра Кузьменка та за допомогу в розвитку вітчизняного фігурного катання.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...


Загрузка...

Взлет Левченко! Падение Болта

Из 46 украинских атлетов лишь четверо пробились в топ-10. Что делали в Лондоне остальные?

Заробітчани екстра-класу

Українська трудова міграція у Польщу — це не лише заробітчани в класичному...

Бышовец и «пивзавод»

Скромная «Александрия» рассматривается белорусами как хороший шанс хоть...

Дайте Ломаченко чемпионов!

Победив техническим нокаутом в седьмом раунде колумбийца Мигеля Марриагу, украинский...

Десятый выход Ломаченко

Совсем не так представлял себе юбилейный выход на ринг чемпион мира по версии WBO во...

Неолимпийский рекорд Украины

Всемирные игры — самое крупное и массовое соревнование лета-2017

Загрузка...

ВРЕМЯ заняться собой!

Набраться мужества и записаться в спортзал — это только полдела. По словам опытных...

EXITGAMES: оторвись по полной программе

Одно из самых крупных заведений Европы, не имеющее аналогов в Украине, которое...

Чемпионов заманили в Лигу

Ближайший большой поединок — 5 августа. Свой титул будет отстаивать Василий...

5 трансферных загадок межсезонья

Сериал «Уедет ли Ярмоленко в Европу?» продолжается!

Левый фланг большого футбола

Во Франции намеревались популяризировать коммунистические идеи с помощью Олега...

Европа в нокауте!

Убедительной победой сборной Украины завершился в Харькове 42-й чемпионат Европы по...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка