Стипендія для перемог

№44 (436) 30 октября - 5 ноября 2008 г. 31 Октября 2008 0

Ми, батьки стипендіата Благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» Кузьменка Дмитра, висловлюємо щиру подяку Леоніду Даниловичу та його фонду за підтримку нашого сина.

Дмитро Кузьменко розпочав займатися фігурним катанням у 1995 р. у 4-річному віці в дитячій юнацько-спортивній школі олімпійського резерву при СК «Метеор» у Дніпропетровську. У 2004 р., коли Дмитра запросили до юнацької збірної України з фігурного катання, ми всією сім'єю переїхали до Києва, щоб дати можливість сину займатися улюбленим видом спорту на найкращій арені країни.

На сьогодні Дмитро має 16 дипломів і медалей за призові місця на різних змаганнях. Він кандидат у майстри спорту України, кандидат у дорослу збірну.

Фігурне катання на ковзанах — дуже красивий, але разом з тим дорогий вид спорту. Усі витрати на придбання ковзанів, костюмів та іншого необхідного обладнання для тренувань зазвичай лягають на плечі батьків. Коли ми звернулися до Леоніда Даниловича Кучми, отримали відповідь, що він готовий нам допомогти. І ось уже 2,5 року Дмитро отримує стипендію від Благодійної організації «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна». За цей час ми неодноразово купували Дмитрові нові ковзани та все необхідне для тренувань.

Минулого спортивного сезону 2007/2008 рр., успішно тренуючись та виступаючи на міжнародних і всеукраїнських спортивних змаганнях, Дмитро виборов право на участь у двох залікових міжнародних змаганнях серії Гран-прі серед юніорів у містах Куршевель (Франція) та Мадрид (Іспанія).

Управління зимовими видами спорту Міністерства сім'ї, молоді та спорту України зобов'язалось профінансувати поїздки Дмитра на ці турніри, втім, згодом раптово у фінансуванні поїздки до Іспанії було відмовлено. Нам запропонували самим оплатити поїздку Дмитра та його тренера до Іспанії, але, на превеликий жаль, таку суму ми не змогли зібрати. Тому були змушені звернутися за допомогою до Леоніда Даниловича Кучми. І знову отримали ствердну відповідь. Взявши участь у міжнародному турнірі серії Гран-прі серед юніорів у Мадриді, Дмитро отримав очки, важливі для його спортивної кар'єри, а наголовніше — здобув неоціненний досвід виступів на міжнародній арені, без якого спортсмену складно ставити перед собою нові завдання та рухатися вперед.

Ми як ніхто знаємо, що спорт і зокрема фігурне катання у нашій країні тримається на ентузіазмі окремих людей. Тому дуже приємно, яка знайшлася людина, яка підтримала спортсмена та дбає про розвиток такого красивого виду спорту.

Ще раз дякуємо Леоніду Даниловичу Кучмі за участь у долі нашого сина Дмитра Кузьменка та за допомогу в розвитку вітчизняного фігурного катання.

Уважаемые читатели, PDF-версию статьи можно скачать здесь...


Загрузка...

Если не Шевченко, то кто?

После провала футбольной сборной страны отборочной кампании ЧМ-2018 остро встал вопрос...

Пять плюсов после матча с Хорватией

Невыход нашей сборной на ЧМ избавил и футбольные, и нефутбольные власти от большой...

Велосипедисты попрощались с летом

 Массовым заездом по улицам Бердянска поклонники двухколесного транспорта...

Два финала для Шевченко

Для сборной Украины по футболу наступает момент истины: в двух оставшихся матчах...

После подвигов на фронте — спортивный триумф!

14 медалей — 8 золотых, по 3 серебряные и бронзовые — завоевали украинские...

Дарио и допинг

Резкий спад уровня национальных турниров своеобразно компенсируется вереницей...

Загрузка...

Пятнадцать непобежденных

Они прошли ад войны, многие из них пребывали на грани жизни и смерти. Но они не сдались,...

5:0, но не прогулка

В матче за сохранение прописки в Первой группе Евро-Африканской зоны Кубка Дэвиса...

Все в восторге от Усика

Александр Усик одержал одну из самых красивых побед в своей профи-карьере! В Берлине,...

«Шлем» Костюк! Рекорд Свитолиной! Будни Медведева

Завершившийся в Нью-Йорке открытый чемпионат США принес украинскому теннису сразу два...

Две победы, но без гарантии

Жуткий проигрыш команды Шевченко в Исландии пока не привел к катастрофе. Сборная...

Еврокубки: старые знакомые и темные лошадки

Не исключен вариант, при котором «Шахтер» поборется с «Наполи» за вторую...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Маркетгид
Загрузка...
Авторские колонки

Блоги

Ошибка