Допоможіть врятувати життя Наталії Сопільняк

21 Октября 2016 1 0

Наталії Сопільняк

Допоможіть врятувати життя працівниці Держкомтелерадіо, мами семирічної дівчинки - Наталії Анатоліївни Сопільняк (Починок), яка мужньо бореться з важким захворюванням крові. Шанси на одужання у неї є.

Лікарі медичного закладу Іхілов (м. Тель-Авів, Ізраїль) після обстеження пацієнтки дали обнадійливі прогнози, якщо Наталії вчасно провести трансплантацію кісткового мозку.  На жаль, в Україні таких операцій не роблять.  Лікування потребує великої суми грошей - 176 194 долари США, яких у родини немає.

Просимо всіх небайдужих допомогти Наталії зібрати необхідну суму на лікування.

Гроші можна перерахувати на картку ПриватБанку №5168 7423 3603 2093 Сопільняк Людмила Федорівна (мати). Або принести особисто в каб. 702 (вул. Прорізна, 2, м. Київ) до колег Н.А. Сопільняк, які представлять документи, що підтверджують діагноз, необхідність лікування та його кошторис.

З повагою прес-служба Держкомтелерадіо т. (044)278-83-52

Загрузка...
Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Данислав Донец
21 Октября 2016, Данислав Донец

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

- 0 +
Блоги

Авторские колонки

Ошибка