«Позиція влади викликає серйозну занепокоєність»

17 Октября 2008 0

«Загальновоїнська спілка України» та утворений в її межах з благословення Предстоятеля Української Православної церкви Блаженнійшого Володимира Окремий елітний козацький округ Святого Апостола Андрія Первозванного Війська Запорозького щорічно в день православного свята Покрова Пречистої Богородиці проводить урочисті заходи з метою формування в суспільному житті ідеології захисника Вітчизни.

Формування ідеології захисника Вітчизни, на наш погляд, залежить від особистої відповідальності кожного громадянина за долю держави та активної участі саме пересічних громадян у процесах державного будівництва.

Окремий елітний козацький округ Святого Апостола Андрія Первозванного в межах «Загальновоїнської спілки України» створено з метою відродження історичних традицій козацтва та військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до захисту Батьківщини в лавах силових структур України.

Політика, яку останнім часом проводить українська влада, як елемент державного будівництва, турбує мільйони співгромадян своїми недружніми випадами щодо братерської Російської Федерації.

«Загальновоїнська спілка України» одна з перших в країні засудила пряму агресію Грузії проти Південної Осетії. Ми наголосили, що воєнні злочинці у грузинському керівництві на чолі з Саакашвілі знищували мирних мешканців Цхінвалу та російських миротворців, розв'язавши геноцид південно-осетинського народу та утворивши гуманітарну катастрофу на Північному Кавказі, повинні нести відповідальність за свої злочини згідно міжнародного права.

Саме тоді ми звернулися до української влади з проханням враховувати нашу позицію при прийнятті державних рішень. Але ж ми не почули слів жалю і співчуття в зв'язку з загибеллю мирних жителів Цхінвала і російських миротворців від Президента України, який навпаки намагався покласти провину за кровопролиття на Росію. При цьому саме українська влада сьогодні завзято замовчує той факт, що своїми постачаннями важкого озброєння грузинській армії українська сторона несе частку відповідальності за пролиту кров.

Прикро, але всупереч нашій волі, волі українського народу, влада продовжує курс на прискорений вступ до НАТО, при цьому керівництво країни не хоче виносити це питання на загальнонаціональний референдум. Замість цього діяльність влади спрямована на перегляд міждержавних угод щодо перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, хоча саме Чорноморський флот, на наш погляд, є стабілізуючим чинником в контексті регіональної стабільності.

Така позиція української влади викликає у нас серйозне занепокоєння.

Ми бачимо, що чимало негативних явищ накопичилось у гуманітарній сфері. Наявні відкриті спроби української влади переглянути в антиросійському дусі нашу спільну історію, героїзувати посібників фашизму. Порушуються права російськомовного населення України, проводиться цілеспрямована лінія на витиснення російської мови з громадського життя країни, науки, освіти, культури, засобів масової інформації.

Усвідомлюючи, що саме ми з вами — пересічні громадяни України, сьогодні беремо на себе історичну відповідальність за долю російсько-українських відносин і, прагнучи зміцнювати історичну братерську дружбу між нашими народами, ми закликаємо мудрий народ України, усі здорові політичні сили країни не допустити погіршення зв'язків з Росією, сприяти забезпеченню реального стратегічного партнерства між нашими країнами.

Ми переконані, що об'єднання українського суспільства має відбуватися на засадах громадянського патріотизму, що постає ідеологією «Загальновоїнської спілки України».


Загрузка...

Барометр туризма указывает на Францию

2 августа Всемирная туристическая организация при ООН (UNWTO) опубликовала традиционный...

«Подайте в суд, и это несложно»

«То, что напринимал Киевсовет, — чистый популизм, скорее всего, готовятся к...

Фальсификация истории: уроки бойни в Мальмеди

17 декабря 1944 г. у городка Мальмеди, что на востоке Бельгии, немецкий отряд войск СС...

Чехия: огонь по террористам

Чешские государство, парламент и правительство не боятся своих граждан и людей,...

Оставьте деньги в покое

В первые дни «войны против терроризма» президент Джордж Буш подписал указ №13224....

Гиперугроза кибербезопасности

Спустя две недели после крупнейшей в истории Украины хакерской атаки власти и...

Загрузка...

Узбекистан — Украина: обход на вираже

«Еврокар» — практически единственный стабильно работающий украинский...

И вода закипит

В парламенте зарегистрирован проект закона, который может взбудоражить каждый пляж

История болезни: найдите Квиташвили

«В названии законопроекта №6327 надо было написать: о лишении украинцев любых...

Мирный атом для Пхеньяна

В иррациональности следует обвинять вовсе не Пхеньян, а Соединенные

Фальшивая практичность рукотворного яда

Производство экоупаковки экономически более выгодно, чем приносящая огромный вред...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Блоги

Авторские колонки

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка