Заступник міністра виступає за розширення «чорного списку»

03 Февраля 2016 0

Прес-реліз

Активісти вимагають від Мінкульту розширити «чорний список» артистів-рашистів

27 січня, активісти Громадянського руху Відсіч провели акцію протесту біля Міністерства культури України. Причиною акції стала заява заступника міністра культури Ростислава Карандєєва в ефірі телеканалу ICTV? щодо можливого скорочення списку заборонених в Україні артистів-рашистів і навіть можливої зміни законодавства задля цього (bit.ly/1OVjw7N).

Активісти прийшли до Мінкульту в образі піонерів, щоб продемонструвати, яке майбутнє чекає українську молодь, якщо український інфопростір не буде повністю очищено від артистів-рашистів, які відзначилися антиукраїнськими заявами та діями. Піонери тримали плакати «Спасибо Минкульту за наше советское будущее», «Больше артистов-рашистов!», а також принесли заступнику міністра Карандєєву медаль «За поддержку оккупационной культуры на Украине».

Звернення громадянського руху «Відсіч» до міністра культури Вячеслава Кириленка з приводу неприпустимості й неприйнятності показу артистів-рашистів

Щоб пояснити владі неприйнятність її непевної та некатегоричної позиції щодо артистів-рашистів, активісти передали до Мінкульту звернення. У зверненні наголошено, що українці мають право не бачити на екрані артистів, які підтримали війну та окупацію й на яких фактично лежить частина відповідальності за вбивство тисяч українців. Також там пояснюється, що закон у будь-якому разі треба виконувати, а список заборонених рашистів — тільки розширювати. Найменша слабкість, найменші поступки, найменші винятки для артистів-рашистів призведуть до нівеляції закону про захист інфопростору. Влада має виконувати закон і чітко це декларувати.

Заступник міністра Карандєєв запросив пікетувальників на зустріч і запевнив, що канал ICTV перекрутив його коментар. Насправді ж він виступає за розширення «чорного списку» рашистів. Пан Карандєєв пообіцяв ближчим часом оприлюднити пояснення з цього приводу.

Також активісти довели до відома заступника міністра Карандєєва та присутнього на зустрічі заступника голови Держкіно Андрія Ящишина, що нині у сфері культури є ціла низка проблем, розв'язання яких гальмується чиновниками. Зокрема:

— телеканали нахабно порушують закон про захист інфопростору, але ні один з них досі не оштрафовано;

— скарги про порушення на ТБ не розглядають належним чином;

— до «чорного списку» досі не потрапили сотні й сотні рашистів, зокрема Панін, Михалков, Алфьорова, Баширов, Харламов, Галустян, Шепелєв, Ярмольник, Піддубний (Джанго), Меньшов, Задорнов тощо;

— частка української мови в українському інфопросторі катастрофічно зменшується, тому конче потрібно запровадити квоти для української мови на ТБ та радіо.

Активісти обіцяють докласти всіх зусиль, щоб влада нарешті розв'язала ці проблеми.

Контактний номер: 091-904-09-57 (Сергій)

Парад переименований: Маленький принц Яценюк, бар...

Раз уж тотальное обновление имен и названий не за горами, мы представили, как еще можно...

Жесткий разговор с мягкой посадкой

Конкретный разговор с украинскими политиками возможен только на иностранных каналах

Не надо расстраивать подданных — они от этого хуже...

Почти каждый китаец моложе 45 лет является пользователем соцсети, практически...

Военные прокуроры, 1-й сезон

Перекос налицо: вместо вороватых генералов активно ловят коррумпированных...

Открываем глаза Европе

Пропаганда эффективна только тогда, когда она имеет свое реальное подтверждение

Дутерте намерен истреблять наркоманов, как «Гитлер...

30 сентября президент Филиппин Родриго Дутерте заявил, что «с радостью истребит» 3...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Блоги

Авторские колонки

Ошибка