Це наша історія! Це наші батьки!

02 Марта 2018 1 5

Не лякаємося! Усіх не вбють й не закують! Гуртуемося!

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=7540&icf=1&sms=1

Шановний Віталію Володимировичу!
Представники київської міської громади пропонують ввести мораторій та заборонити перейменування у Києві вулиць, назви яких в рамках чинного законодавства не підлягають перейменуванню.
Після прийняття в Україні законів про так звану декомунізацію у Києві почалося масове перейменування вулиць та інших власних назв географічних об’єктів.
При цьому, фактично з порушенням положень українського законодавства, Київрада почала перейменовувати вулиці, площі, проспекти, назви котрих не суперечать чинним нормативним актам. Ці перейменування мають виключно ідеологічний характер. Керуючись власними політичними поглядами, депутати Київради ініціюють перейменування об’єктів, назви яких пов’язані з перемогою над нацизмом, наприклад проспекту Героїв Сталінграда чи проспекту генерала Ватутіна.
Такі дії значна частина киян засуджує. Учасники бойових дій, які ще залишилися в живих, ті, хто свого часу звільнив нашу Батьківщину від гітлерівських загарбників, їхні діти та онуки, інші громадяни сприймають подібні перейменування як глибоку образу. А отже подібні рішення призводять до розколу у суспільстві.
Окрім усього, такі перейменування – то пусте витрачання грошей київських платників податків (встановлення нових табличок, дорожніх знаків тощо) і додаткові труднощі для киян, пов’язані з оформленням документів, укладанням угод з нерухомістю і т. ін.
З метою збереження історичної пам’яті, запобігання розбрату в українському суспільстві пропонуємо ввести мораторій та заборонити перейменування у місті Києві вулиць та інших об’єктів, назви яких не підлягають перейменуванню в рамках чинного українського законодавства.


Володимир БИСТРЯКОВ, композитор, піаніст, шоумен, заслужений артист УРСР, Лауреат конкурсу піаністів ім. Б. Сметани (Чехословаччина, 1971 рік), автор музики до багатьох радянських фільмів та мультфільмів.

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=7540&icf=1&sms=1

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...

Какие они, европейские ценности?

При упоминании о Европе с ее ценностями перед глазами изголодавшихся украинцев встает...

Наши нацисты - всем нацистам нацисты

Не будем строго судить наших обормотов: они всего лишь хотели показать...

«Антипопулизм» власти: пчелы против меда, мыши на...

В популистском строе писаны патриотические марши (Владимир Ярковский)

Загрузка...
Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Валерий
05 Марта 2018, Валерий

А почему подобное предложение только для Киева , в Киеве действует какое -то отдельное
законодательство , не такое как в остальной Украине ?

- 0 +

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка