Нардепу Демчаку вигадали злочини - чорний піар не вщухає й після виборів

19 Января 2015 5

Минули вибори, Україна вперше отримала по-справжньому демократичний парламент. Однак є і ті, кого оминула перемога, і хто жевріє надією взяти реванш.  Вони вдаються до непорядних методів, таких,  як «чорні» замовні статті.

 

На сьогоднішній день в Україні існує понад півтисячі ресурсів, репутація яких носить відверто вірну назву «зливних бачків». Аудиторія ресурсів не постійна та мізерна, але за рахунок того, що інформація псевдожурналістів роздувається через соціальні мережі, дозволяє статтям з цих ресурсів певний час жити в інтернеті.

 

Вартість «замовних кампаній» на таких ресурсах досягає десятки тисяч доларів! Під роздачу попадають як правило ті, хто має авторитет. А замовників також легко прорахувати, це,  як правило, -  найближчі конкуренти по політичній арені.Автори замовних матеріалів не гребують навіть підробкою документів (а це вже  привід для  кримінального провадження).

 

Одним із героїв своїх публікацій такі замовники обрали  народного депутата від Блоку «Петра Порошенка» Руслана Демчака.  Зокрема, парламентарію закидають, що нібито Руслан Демчак у 2014 році співпрацює із Сбербанком  Росії - «з основним кремлівським банком» і таке інше.  При цьому «автори» рясно публікують сфальсифіковані документи (приміром - розрахункова квитанція банку) із підробною печаткою.

 

Що ж насправді?  Руслан Демчак працював у ТОВ «Українська Бізнес Група» з 2005 до  2009 року, де був генеральним директором. Причому, дана компанія ніколи не  здійснювала жодних господарських операцій з АТ «Сбербанк Росії». За запитом слідчого ОВС СУ УМВС України у Вінницькій області було отримано офіційну відповідь і від ПАТ «Сбербанк Росії» щодо того, що між банком та Корпорацією Ukrainian Business Group (ТОВ «Українська Бізнес Група») не здійснювались будь-які господарські операції та розрахунки.

 

 

У прес-службі Руслана Демчака, в свою чергу, зазначили, що наразі за фактом таких публікацій і відповідно до  Кримінального кодексу України (Ст 157, Ст. 383 та Ст. 358 КК підроблення документів, використання підроблених документів)  розпочато  кримінальні провадження.

 

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...

WP: Зеленского пытаются втянуть во внутриполитический...

Избранный президент Украины Владимир Зеленский опасается оказаться втянутым во...

СМИ: Матиос покинул Украину из-за конфликта с...

ГПУ устанавливает, где находится главный военный прокурор

ПЦУ не пустит грекокатоликов в Софию Киевскую

Письмо с отказом направлено Верховному архиепископу УГКЦ Святославу

Пакистан против применения ядерного оружия в...

«Это стало бы обоюдным самоуничтожением», — заявили в МИДе страны 

Загрузка...

Немногим, которым обязаны многие

Врачеватели наших тел и целители наших душ - будьте счастливы!

Дубина демократии

«Мы не соблюдаем договоров. Мы пренебрегаем международными судами. По собственному...

Награждённый ФСБ

Назначение Владислава Бухарева новым главой Службы внешней разведки Украины - очень...

Что там с нашей Конституцией?

И с депутатами, которые ее, не щадя живота своего, отстаивают

Поговорим о предательстве

Верх бездумия - считать предателей героями

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Лентаинформ
Загрузка...
Ошибка