«Розмір вашої пенсії залежить від вас. Просто платіть більше», - експерт РПР

13 Октября 2017 1 1.8

Розмір майбутньої пенсії залежить від страхових внесків, накопичених за час страхового стажу українця.

«Ваші страхові внески -це відкладені ваші кошти, а не податок. І вони найкраще зберігаються саме у Пенсійному фонді. Це краще, ніж депозит. А тут всі пенсійні внески захищені, і відслідковують ріст середньої зарплати і ріст інфляції в однаковій пропорції. А коли рахується, то ділиться на середню зарплату. Закон дозволяє вам прийти в Пенсійний фонд і укласти договір добровільних внесків»,  - коментує Юрій Ганущак, експерт РПР.

Якщо українець працював лише як найманий працівник, то всі страхові внески за нього сплачує роботодавець, що, власне кажучи, ніяк не відміняє права на додаткові виплати на добровільній основі до ПФУ. Тож чим вища була у найманого працівника зарплата, тим вищою буде і пенсія.

«Якщо ви самозайняті, то роль відіграють внески. Закон каже, що ви маєте щомісяця платити внески, не менші, ніж 22% від мінімальної зарплати за цей період. В цьому є дуже цікава річ, яку потрібно знати заробітчанам. Держава сказала: Бог з ним, що ви працюєте десь у Польщі, але по статті 12 ви можете прийти в Пенсійний фонд і укласти договір добровільних внесків», коментує Юрій Ганущак.

Однак експерт наголошує на тому, що сплата 22% дасть на виході мінімальну пенсію. Тим, хто бажає отримувати більшу пенсію, варто сплачувати більші внески.

Юрій Ганущак наголошує – пенсія українця значною мірою тепер залежить від нього самого. І навіть якщо він сплачував страхові внески в Пенсійний Фонд, однак живе за кордоном – має змогу отримувати свою українську пенсію.

«Якщо є міжнародні договори щодо пенсійного забезпечення, то українець може отримувати пенсію за кордоном. Йому перерахують українську пенсію до того, що він там заробив за кордоном. Державу не цікавить, офіційну зарплату ти маєш чи ні. Але якщо ти збираєшся мати пенсію, піди у Пенсійний фонд, зареєструйся і плати внески», - підсумовує експерт.

Нагадаємо, закон також визначає старт і закладає основу для наступного рівня пенсії системи -  накопичувального. Офіційна дата старту – 1 січня 2019 року.

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...

В Минсоцполитики рассказали, когда осовременят...

Рева: рост пенсии составит до 20% сегодняшнего ее размера

Как "заботятся" "постреволюционное" правительство,...

Предложенная Премьер-министром Гройсманом пенсионная реформа, анонсирована, как...

Чтоб вы жили на такую пенсию с 1 октября!

В правительстве рассказали, как изменятся пенсии

Загрузка...

Страх и трепет адмирала Макарова

Зачем строить корабли? Добрые люди поплывут и на плоту, лишь бы была хорошая погода и...

С ненаглядной певуньей не я ночевал...

Несколько слов про оперную диву, которая потеряла в Киеве одно, а нашла совсем другое

Украина! Кандидаты в президенты...

Действительно зачем новые ворота строить....

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Светлана
04 Ноября 2017, Светлана

Окрім того, треба ще й брати менше з державних коштів деяким керівникам. А саме, цікавою є наступна інформація.
Останнім часом голова ПФ пан Зарудний О.Б.,не дивлячись на скрутне становище в країні продовжує пиячити, розїзджати по країні під видом виїздних нарад, а насправді проводить екскурсії, концерти гуляння в дорогих ресторанах, дегустація на заводах алкоголю. Тільки в одному м.Бахмуті (Артемівськ) дегустував шампанські вина протягом десяти днів і весь час тримав біля себе начальників головних обласних управлінь ПФУ, і все це за державні кошти та кошти профспілок. Не дивлячись на скрутне фінансове становище ПФУ, як каже міністр соціальної політики пан Рева «Основная проблема ПФУ большая финансовая бездна, только в 2017 году составляет 142 милиарда гривен и ее не обходимо закрывать, а всего дыра 300 милиардов гривен». Може міністру потрібно припинити покривати голову ПФУ пана Зарудного О.Б., заставити його працювати , як того вимагає президент та примєр-міністр України, а не грабувати країну та пенсійний фонд, через свої приватні підприємства та виїздні банкети і лишати головні ПФУ в областях на тижні без керівництва, також дуже дивно чому пан Зарудний О.Б. не попав під люстрацію, адже він є колишнім членом партії регіонів. Нашому царю пану Зарудному на все начхати, йому море по коліна, гуляв за державні та профспілкові кошти та продовжує гуляти, Харків, Хмельницький, Львів, Херсон, Дніпро, Житомир, Камянець-Подільський, Бердичів і т.д. . Кожний банкет обходиться в 1,5 мільйона державних коштів, до кінця року банкети заплановані в Київі на день працівника соціальної політики, Закарпаття, Чернівці. Так з 27 вересня на 29 вересня 2017 року відбувся банкет в Київі та Чабанах де спочатку пан Зарудний О.Б. показав пункт прийому громадян на базі інституту в Чабанах, а потім розпочав гуляння і все це нібито під пенсійну реформу. В серпня та вересні 2017 року КРУ ПФУ нібито проводило перевірку Миколаївського ПФУ, а насправді дегустували в Коблево вина та херсонські коняки і все це на чолі з паном Зарудним О.Б. .
16 листопада поточного року планується подібне гуляння в Дніпрі з відповідними наслідками. В установах ПФУ неможливо працювати молодим спеціалістам так, як заробітня платня становить нижче мінімальної, через розкрадання коштів паном Зарудним та керівництвом ПФУ в областях, котрим понад 65 років і тому в кожній області більше ста чоловік некомплекту, тому навіщо їм молодь. Вся комп’ютерна техніка в ПФУ застаріла, але на яку через приватні підприємства пана Зарудного О.Б. закупляється на паперах величезна кількість техніки та ліцензійних програм за державні кошти. Заявки до фондів зайнятості не надаються для запрошення спеціалістів і все це беззаконня стало можливим тому, що ПФУ випав з поля зору контролюючих органів України та жодного разу ними не перевірявся, окрім внутрішніх перевірок, котрі рахували пенсійні справи а не розкрадання державних коштів. Зараз пан Зарудний О.Б. готується святкувати день соціального працівника і вже розпочав збір коштів для цього банкету, везуть все: коняки, вина, ікру, балики і т.д. . Можна ще дуже цікавого розповісти про нашого пияку голову правління ПФУ пана Зарудного О.Б. і ми неодноразово про це писали, та сподіваємось що керівництво держави, громадськість врешті решт приведуть знахабнілого пана Зарудного О.Б. до тями і тоді не потрібно буде запозичати кошти для погашення фінансової бедни. Є низка інших цікавих фактів, в тому числі протиправного змісту, як-то порушення вимог тендерного законодавства в діяльності ПФУ. Ініціативна група ПФУ.

- 0 +

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка