Так чого саме ми очікуємо від нового керівника нац.поліції?

28 Февраля 2017 3 1.6

Всі прагнемо до змін. Змін якісних, швидких, дієвих у всіх галузях нашого суспільства. Та існує переконання, що всім потрібен саме результат, а не процес, чи його імітація!

Так як заперечувати причинно-наслідкові зв'язки в досягненні потрібного результату безглуздо, то ми розуміємо що для отримання бажаного, або хоча би допустимого,  треба провести ґрунтовну роботу, побудувавши її за певним алгоритмом. Йдучи від зворотного чітко треба усвідомлювати, що лише об'єктивна оцінка ситуації в тому, що зараз відбувається, допоможе нам побудувати правильні, реальні, об'єктивні очікування! А ситуація наступна. Новітні українські реалії диктують свої умови ефективної роботи. Вони передбачають, що людина яка очолила національну поліцію має мати підтримку підлеглих та всього особового складу відомства, користуватись особистим та професійним авторитетом, мусить мати кредит довіри та підтримку від керівництва міністерства, уряду, та парламенту. А головне мати підтримку суспільства!

Наразі, ми бачимо, що з багатьма аспектами у нового голови нац.поліції Сергія Князєва, все добре. Зрозуміло, що 25-літній досвід роботи в правоохоронних органах є очевидною та беззаперечною перевагою, яка свідчить на його користь і заспокоює всіх від страху довірити подальше реформування дилетантам в професійних аспектах цієї  галузі.

Також, аж занадто зрозумілим, є факт підтримки саме його кандидатури міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, та всім урядом, який, без жодних зауважень, підтримав його кандидатуру. З великою долею ймовірності, можна розраховувати, що вся фракція «Народного фронту» у Верховній Раді теж буде лобіювати питання пов'язані з подальшим реформуванням національної поліції, якщо це буде поставлено за мету Арсеном Борисовичем. Ще один з аспектів роботи, такий як готовність його оточення працювати з ним, а не проти нього, теж свідчить на користь Князева, тому що двоє, з найбільш логічних та ймовірних кандидатів, такі як Вадим Троян та Андрій Крищенко, ще на етапі конкурсу, відмовилися від участі, і офіційно висловили підтримку Сергію Миколайовичу.

Але головне питання:  чи ще вірить суспільство в можливість подальшого реформування нац.поліції і чи вірить його новому голові Сергію Князєву?

На мою думку, наші очікування в великій мірі визначають результат…

Зараз багато розмов про майно колишньої дружини  нового очільника, про бурштиновий скандал на Рівненщині, про відсутність достатньої інформації щодо часу роботи в Донецькій області, про досвід перебування його в АТО, та інше… Але я не кінця розумію, яким чином ми хочемо отримати на цю посаду українця, такого, щоб достеменно розумів всі реалії нашої дійсності, хочемо досвідченого спеціаліста з досвідом перебування на багатьох керівних посадах (бо вміння добре стріляти, чи швидко бігати навряд чи допоможе якісно реформувати систему), але при цьому, щоб він не був помічений у жодній співпраці з людьми попереднього режиму? Чимось доведеться жертвувати неодмінно!

Багато спілкуючись з різними людьми в різних сферах я остаточно переконався в тому, що людям все рівно хто займає посаду і скільки є недоліків, якщо робота ведеться ефективно!

Тож пропозиція наступна: якщо держава стягуючи з нас податки, оплачує цими грошима їхню, вже немалу, зарплату, то логічним виглядає і видати від суспільства кредит довіри, як всіх позитивним зрушенням в напрямку якісної зміни держави у вигляді підтримки продовження реформи МВС, так і зокрема нового його очільнику. Але при цьому не розраховувати на чиюсь порядність і розслабитись, а щоденно всіма доступними заходами здійснювати контроль, додавати публічність роботі, і тим вчиняти необхідний і поміркований тиск на процеси, що зараз відбуваються, і які так важливо, щоб ефективно завершувались!

А час покаже…!

 

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...
Загрузка...

Угасшая звезда Катерины Гандзюк

Подлинная ценность яркой судьбы моей землячки – в тех уроках, которые она дала нам...

Какие они, европейские ценности?

При упоминании о Европе с ее ценностями перед глазами изголодавшихся украинцев встает...

Наши нацисты - всем нацистам нацисты

Не будем строго судить наших обормотов: они всего лишь хотели показать...

«Антипопулизм» власти: пчелы против меда, мыши на...

В популистском строе писаны патриотические марши (Владимир Ярковский)

Комментарии 3
Войдите, чтобы оставить комментарий
Владимир
01 Марта 2017, Владимир

Пожалуй у людей уже и не осталось веры в порядочных....

- 4 +
цзы лисицин
28 Февраля 2017, цзы лисицин

Никаких,личных, оценочных мнений по поводу дебюта Владислава. Хотелось бы услышать от коллег,каковы мотивы ,поводы для выбора объекта для дебюта??

- 2 +
serr

В мене, теж, нема ні якіх заперечень до автора особисто. Вимога тільки одна: нехай своє псевдо змінить на Пустодзонський, воно йому більш личить.

- 10 +

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка