Відкритий лист викладачів ВНАУ: Калетніка Г.М. не можна допускати до виховання студентів

29 Января 2015 27 2

Міністру АПК Павленко С.М.

Міністру освіти і науки України Квіту С.М.

Ми викладачі Вінницького національного аграрного університету, щиро вдячні народному депутату України Ірині Сусловій за принциповість та порядність, яка насмілилась публічно розкрити хижацьке обличчя Калетніка Григорія і сприяла перенесення виборів ректора ВНАУ. Велика шана міністру АПК, який своїм розпорядженням переніс вибори на інший термін. Адже усім зрозуміло, що за тих обставин, що склались Калетнік Г.М. готувався до фальшування виборів, бо вся влада та друк виборчих бюлетенів в його руках. Керівництво держави вже знає, що собою представляє злодій і глава клану Григорій Калетнік, але у Вінницькій області цьому «вовку  в овечій шкурі» вдається маскуватись, за допомогою підконтрольних місцевих засобів масової інформації. Але усім відомо як Калетнік Г.М. підтримав закони 16 січня, що він не проголосував ні за жоден закон по підтримці воїнів АТО. А нині, коли запахло смаженим він посилено починає надавати землю для будівництва будинків для учасників АТО до речі на території ботанічного саду. Ми усі за підтримку наших вояків, проте чому він не дбає про своїх викладачів, які нині живуть у гуртожитку.

А як керівництво держави думає чи можна такого екс-депутата допустити до виховання студентів. Уже після відміни виборів ректора Калетнік Г.М. терміново збирає Вчену раду, «віче» перед університетом паплюжить народного депутата та міністра  АПК і закликає студентів їхати у Київ та страйкувати під приводом того, що держава хоче позбутися університету і розформувати його, дестабілізуючи ситуацію у воюючій країні.

Калетнік з його десятками тисяч награбованих гектарів землі, маєтками, мисливськими угіддями, автопарком потрібен державі то заберіть його від нас у Київ, щоб він не калічив долі нашим студенткам! Не використовував залежне становище студентів, не залежно від статі, яких заставляли співати і танцювати на своїх передвиборчих поїздках.

 За період правління в нашому університеті він зумів розформувати ряд кафедр, бо його не влаштували зав. кафедрами. Під тиском, шантажем примусив звільнитись з вузу докторів наук, професорів (Бондаренко, Мороз, Морозова, Шерепітько та ін.) Разом з тим,

- секретарша Тітаренко (без ступеня) очолює інститут післядипломної освіти

- відділ моніторингу та якості освіти – лаборантка Дармограй.

Хочемо нагадати Вам, що під тиском Калетніка та голови осередку Партії Регіонів у м. Вінниці Яремчука О.С. , а за сумісництвом першого проектора та Гунько І. В. – голови Ленінської районної організації Партії Регіонів – проректора з навчальної роботи, декана Скоромної О. І. чинився шалений тиск на студентів під час Революції Гідності.

Студентам погрожували, не випускали з корпусів, залякували сесіями і т. п.

Калетніком створена ціла система «стукачів», які інформують його про тих хто не підтримує його і відповідно чинять розправу та змушують звільнятись. На прийом потрапити не можливо – Сталін відпочиває (1937рік). Шановні керівники, звертаюсь до Вас, у нас залишається надія, що Ви не залишите університет на злодія і бандита Калетніка, зумієте організувати об’єктивні перевірки та дасте можливість співробітникам і науково-педагогічному персоналу вибрати достойного, гідного ректора.

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...

В Винницкой области в ДТП погибли четыре человека,...

15 июня в Тростянецком районе Винницкой области столкнулись два автомобиля, в...

Солнце на спицах

Винница территориально меньше Киева в семь раз. Тем не менее плотность заселения там...

В ответ — камни и дымовые шашки: в Виннице при захвате...

Вчера поздно вечером в Виннице была пресечена попытка захвата аграрного предприятия

Порошенко в Виннице: камни, фаеры, «Нацкорпус»

Трое протестующих задержаны за нарушение общественного порядка

Порошенко привез томос об автокефалии в Винницу

Президент Петр Порошенко в сопровождении правительственной делегации привез томос об...

Загрузка...

Немногим, которым обязаны многие

Врачеватели наших тел и целители наших душ - будьте счастливы!

Дубина демократии

«Мы не соблюдаем договоров. Мы пренебрегаем международными судами. По собственному...

Награждённый ФСБ

Назначение Владислава Бухарева новым главой Службы внешней разведки Украины - очень...

Что там с нашей Конституцией?

И с депутатами, которые ее, не щадя живота своего, отстаивают

Поговорим о предательстве

Верх бездумия - считать предателей героями

Комментарии 27
Войдите, чтобы оставить комментарий
Ирина Иванова
30 Января 2017, Ирина Иванова

А воз і нині там... Воз - це Калетнік, який так і працює, а викладачі... Нажаль зовсім мало їх залишилось. Хто хоч якось заважав - вже давно пішов :(

- 0 +
Віра Віра
02 Февраля 2015, Віра Віра

А куди ще тікати Калетнику, як не до синочка в Москву! Тільки там такого поганця за свого можуть прийняти!

- 0 +
Андрей Мандаринов
02 Февраля 2015, Андрей Мандаринов

Скоро в москве мемуары писать будет

- 1 +
Аліса Богучарова
30 Января 2015, Аліса Богучарова

Брехня шита білими нитками. Кому вигідно так попускати викладачів універу, які начебто дякують Ірині Сусловій за "принциповість та порядність". А їм що самим бути принциповими та порядними слабо?

- -4 +
Максим Залізняк
02 Февраля 2015, Максим Залізняк

Диму без вогню не буває - це факт. Диктаторскі закони 16 січня він підримав - це теж факт. 21 лютого не прийшов в у ВР, щоб проголосувати і припинити кровопролиття на Майдані - ще один факт. А скільки фактів його казнокрадства, утискання свобод простих людей, погроз журналістам - не хвате місця щоб все описати в коментарях. Ви краще скажіть скільки вам заплатив цей бандюга, за те щоб ви його відбілювали тут???

- 2 +
Lana Chubach
30 Января 2015, Lana Chubach

Жодного підпису під листом - це доказ того, що лист-фальшивка. Не думаю, що викладачі ВНАУ будуть принижуватися до того, щоб боятися ректора (чи президента) університету. Анонімка означає, що факти, викладені в листі не мали місця, інакше б піднявся колектив, який може це довести. А про те, що ВНАУ має згуртований колектив студентів і викладачів, говорять колективні дії під час бажання рейдерського захоплення вишу в минулому році.

- -1 +
Від викладачів
02 Февраля 2015, Від викладачів

Як ви думаєте викладачі можуть під цим підписатися, коли Калетник ще й досі керує вузом? хоча ці повтонаваження і "підігнані" і їх офіційність залишає бажати іншого...

добре, вони зараз підпишуться і що завтра? він і залишиться зі своїми статками, а викладачам треба буде йти шукати нову роботу!

- 1 +
+ Показать все комментарии

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Лентаинформ
Загрузка...
Ошибка