З СВІТУ ПО СОРОЧЦІ!!! Так що та куди далі, брати ?

10 Марта 2017 2 4

1) Сьогодні в інформаційному просторі України з’явилось стільки загроз, що необхідно встати в ряди захисників для поповнення гурту захисників інформаційного простору та загроз від кібератак. Вважаю,  що можливо, навіть необхідно, підтримати та продовжити перші кроки відомого блогера Олександра Степаненко в його прагненні довести до громади різну інформацію, у т.ч. під рубрикою – «З світу по нитці». Ми вважаємо, що нитки це дуже мало для наших англохолуйскіх груп, тому ми назвали цю рубрику – «З світу по сорочці». Вважаю, що це буде кращі відображати ситуацію,  а потому - правильно.  

 

ביטוח רפואי לחו"לכל היתרונות בביטוח אחד!, що з івриту на українську мову перекладається: Що це, насправді переселення?

Рабин Берляндскій був виписаний з лікарні і повернувся до в'язниці

Через місяць, в якому він знаходився в лікарні для підготовки двох складних операцій, рабин Берляндскій був повернутий в тюремну медичну установу для продовження відбування покарання Аялон

Через місяць, він опинився в лікарні Хадасса Ейн Керем в Єрусалимі -  для підготовки двох складних операцій, але потім був знову повернутий в тюремну медичну установу для продовження відбування покарання Аялон. Рабин Берляндскій, госпіталізований в останні тижні в лікарні Хадасса Ейн-Карем в Єрусалимі, в четвер пройшов складний аналіз.

Під час госпіталізації, ніхто не має права наближатися до нього, за винятком медичного персоналу та членів Пенітенціарної служби. Але сім'ї було дозволено його відвідувати один раз в тиждень.

В угоді про визнання вини кілька місяців тому, рабин Берляндскій визнав два пункти звинувачення в серйозних порушеннях і нападу. Крім того, сторони домовилися про можливість запропонувати 18 місяців позбавлення волі, які будуть відняті з терміну утримання під вартою.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/341922

2) – Далі:

Що  чекати?  Чі   це   є насправді   переселення ?

За кордоном,  переселення в рамках роботи або школи, є мрією для багатьох людей. Медичне страхування за кордоном пропонує широкий спектр медичного страхування в чужих країнах.

Якщо ви були б бажаними в міжнародному співтоваристві - ви завжди його Fintztm.  Це повідомлення про мрії в великій та стабільній ситуації за кордоном, відповідно до якого -  небо це і є межа, з точки зору, можливостей для просування по службі, відповідно і з заробітною платою.  Наступним вашим кроком буде упакувати валізу, купити квиток на літак - .. І вийти у великий світ

Чарівне слово Переселення буде лоскотати, і ви починаєте планувати майбутнє іноземною мовою, ввідповідно до Словникового визначення, переселення - є переміщення на проживання в іншу Країну, але, на практиці, це набагато складніше, ніж кілька слів у реченні. Поряд з натхненням и ентузіазмом для нового способу життя та можливості для бізнесу в захоплюючій коло кута, вискакують якісь значні проблеми: пристосування до чоловіка, ситуація на новому робочому місці, інтеграція дітей, освітні рамки у новій школі, та, взагалі, адаптація свого життя в соціальному и культурному  середовищу зі сприйняттям всього нового та невідомого.

Труднощі, на етапи акліматизації, до переходу на нове життя, різні питання на новому місці, можуть бути дуже складним, але деякі з проблем в рішенні є швидкі і легкі, особливо, відносно медико - санітарної допомоги. Рекомендуємо, та навіть необхідно, купити медичний страховку за кордоном, а не тільки страхування подорожей, тому що це Забезпечує ТИМЧАСОВЕ рішення тільки в ПИТАННЯХ НАДЗВИЧАЙНИХ ситуаціях.

На відміну від цього, за кордоном медичне страхування пропонує дуже широкий кошик покриття та доступності, всього потрібного для рішення медичної проблеми. За час переїзду, якщо Ви далекі від місця призначення, яке вам відомо, то добре знати, що ви охоплені системою комплексного медичного страхування.

Залишається тільки визначити медичну страховку за кордоном "щоб забезпечити повне охоплення можливих питань їх діапазон та особливості»

http://www.davidshield.com/blog/medical-insurance-for-relocation-advantages.aspx?utm_source=Taboola&utm_medium=cpc&utm_campaign=a4&utm_source=taboola&utm_medium=referral

Як бачити - інформація дуже актуальна та відповідає тим уподобанням, які притаманні Вінницької общинні під назвою КМ.

З повагою до наступного випуску.

Для однодумців і опонентів: solidarnost@transinform.net

голова

Координаційної Ради

                                                            ГО Союз Солідарності і Соціальної справедливості,

                                                                          адвокат

Юрченко Олександр Іванович.

 

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.

Несколько слов о недавнем скандале

Если собрать лидеров стран и устроить соревнование по звуковому залпированию, кто,...

Быть украинкой

Праведники не на словах, а на деле

ОБРАЩЕНИЕ: - УКРОТИТЕ БЕЗДЕЛЬНИКОВ!

Что получается, когда малограмотные радеют о грамоте

Политический характер

Записки бывшего директора школы. О времени и о себе

Немногим - от которых зависит многое

Прав ли Сенека, изрекший: «Кого хотят покарать боги, того они делают педагогом»?

Ждать или не ждать, пока рак свистнет?

Суверенная Украина и необычные рекорды - близнецы братья

Не прячься, маска, я тобой горжусь!

Есть вещи, способные пробить даже самые тупые мозги

Благословен муж, пекущийся про близких

Особенно, когда он делает это за собственный счет

Кого обидел - извините

Не стареют душой ветераны: про модничающих стариков в дырявых джинсах и старух с...

Комментарии 2
Войдите, чтобы оставить комментарий
Валерий
12 Марта 2017, Валерий

Уважаемый Александр ! Ваша последняя работа производит сногсшибательное впечатление,
когда я очнулся , то понял , что нужно прочитать ещё раз . Прочитал , результат тот же .
Дорогой Александр , я вас умоляю , не пейте алкоголь перед работой , во время работы тоже . Ну какой ещё к чёрту раввин , каким боком он касается украинских проблем , какое переселение . Сжальтесь , не заставляйте чувствовать себя (читателя ),як кажуть на Вкраiнi - не сповна розуму .

- -1 +
Александр Юрченко
14 Марта 2017, Александр Юрченко

Уважаемый Валерий !
Вы, не внимательно читали. Информация представлена для Винницкой общины, под названием - КМ.
Добра желаю!

- 0 +
Авторские колонки

Блоги

Ошибка