Закон про реінтеграцію Донбасу – це інтеграція кримінального свавілля в Україну

24 Февраля 2018 1 5

Наш гарант підписав так званий "закон про реінтеграцію Донбасу". А 23-го лютого (мабуть у пику Росії) закон вступив у силу.

Давайте дивитись, бо Ви не дурніші за Орхипа Панька. Так, взагалі по загалях…

Те, що у горезвісному законі геть не згадуються Мінські домовленості (які офіційно схвалені ООН), а зовсім навпаки – повністю їм суперечать, не будемо брати до уваги. Ніхто той Мінськ, нажаль, не збирався виконувати.

По перше, що від цього закону отримає Донбас? А нічогісінько. Ні яких полегшень,  самі репресії. Зрозуміло, що вони з цим законом не згодні ніяк. Війна там, як тривала, так і триває. Звичайні мешканці Донбасу були впевнені, що напередодні виборів у Росії, Київ яку-небудь «бяку» все одно викине. Там вже звикли до відчайдушних «викрутасів» української влади й вважають, що влада робить все для знищення Донбасу. Тому вони не бачать різниці на законних підставах вбивають їхніх дітей, чи без законних підстав - смерть ходить просто по вулиці, і через це ненависть до України зростає….

Тепер по друге. А що несе цей «миротворчий» закон Україні?

Про почуття ЛНР і ДНР до всіх українських «яструбів» вже сказали вище. Хоч здається, що нам до почуттів «вати», як кажуть расово свідомі?  Не кажіть, любі друзі, не кажіть…. Це такі самі, як ми з вами люди й нам з ними разом жити, по сусідству. А добрий сусіда, як відомо, краще родичів. Це нам такий подаруночок від нашої ненажерливої, кровавої влади. До речі, яку ми самі обирали.

За що там «скакуни» «беркутовців» вбивали та палили? Ага, згадав. За свободу від «диктатури Януковича». Український народ дуже меткий у своїх прислів’ях. Отож: бачили очі, що вибирали – їжте, хоч повилазьте!

Тепер наш пан Президент повновладний диктатор «усія України»! Заманеться йому у мирний час ввести війська у Жашків й повністю «тимчасово» вразити жашківців у їх цивільних правах – введе і вразить! І у Харків може, і у Вінницю. Куди хоче може!

І щоб розсердити «великоможного пана Президента» не треба робити усіляких терактів, достатньо двійко слів, необережно кинутих публічно. Або пану Президенту не сподобаються рейтинги. Та все що завгодно може викликати державний гнів нашого гаранту Конституції.

Забув головне. Закон цей наскрізь антиконституційний. Не дозволяє Конституція України ні використання військових у мирний час, та ще проти своїх громадян, ні скасування цивільних прав без введення військового стану у країні.

Так за що там скакали расово чисті й ідейно правильні? А! за європейські цінності та свободи….

Ну, ціни у нас вже європейські, а свобода так і цівкає з усіх шпаринок.

Тепер можна абсолютно вільно запроторити журналіста за грати чи вільно вбити його.

Тепер можна вільно заробити грошей з одним тільки автоматом у руках.

Тепер можна вільно виграти судову справу, тільки треба не забути взяти зброю до залу засідань.

А можна вільно получити ніж у груди прямо на зупинці, посеред білого дня. А можна вільно «склеїти ласти» яким-небудь іншим засобом. Не барись, обирай – граната чи пістолет. Зброя в Україні – свободно.

Ота клята «диктатура Януковича» такої свободи нам не давала.

Орхип Панько вважає, що інтеграція беззаконня у простір України на законних підставах з успіхом відбулася. А ось реінтеграції Донбасу щось не видко…..

Редакция может не разделять мнение автора материалов. Публикации подаются в авторской редакции.


Загрузка...
Загрузка...

Угасшая звезда Катерины Гандзюк

Подлинная ценность яркой судьбы моей землячки – в тех уроках, которые она дала нам...

Какие они, европейские ценности?

При упоминании о Европе с ее ценностями перед глазами изголодавшихся украинцев встает...

Наши нацисты - всем нацистам нацисты

Не будем строго судить наших обормотов: они всего лишь хотели показать...

«Антипопулизм» власти: пчелы против меда, мыши на...

В популистском строе писаны патриотические марши (Владимир Ярковский)

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Валерий
26 Февраля 2018, Валерий

I нащо нам отака Украiна ?

- 12 +

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка