Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом: Санофі запрошує до участі

14 Марта 2016

«Санофі в Україні», провідна компанія у сфері охорони здоров’я, та Асоціація дитячих ендокринологів оголошують старт 7-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

Цей проект було започатковано  для того, щоб надати маленьким пацієнтам та їхнім сім’ям підтримку та допомогти навчитися успішно контролювати хворобу і жити повноцінним життям, сповненим творчості. Вперше конкурс організували в 2010 р. в рамках довгострокової програми компанії «Санофі» «Діабет. Допоможемо разом», спрямованої на покращення якості життя дітей із цим захворюванням. За попередні 6 років на конкурс  було надіслано понад 3000 малюнків.

Цього року прийом робіт триватиме з 10 березня до 15 квітня. Теми доробків об’єднано у шість категорій, що відповідають дитячим інтересам: «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Мої улюбленці». Для того щоб взяти участь у конкурсі, дитячий малюнок разом з анкетою необхідно передати лікареві-ендокринологу.

Роботи усіх учасників будуть розміщені на сторінці конкурсу у соціальній мережі Фейсбук, де всі охочі зможуть їх переглянути. Члени журі оцінять малюнки та оберуть 12 переможців у двох вікових категоріях: до 7 років та від 8 до 17 років. Ще один переможець буде визначений за результатами голосування у групі в Фейсбуці. Автори найкращих робіт матимуть змогу пройти курс оздоровлення та реабілітації в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів.

Гієм Граньє, директор компанії та генеральний менеджер підрозділу Rx Санофі в Україні: «Розуміючи, що потреби пацієнтів не обмежуються ефективним лікуванням, Санофі, як соціально відповідальна компанія, сьомий рік поспіль виступає партнером Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Наша спільна з Асоціацією дитячих ендокринологів ініціатива спрямована на підтримку дітей з діабетом та створення сприятливого середовища для розвитку їхніх талантів, привнесення яскравих барв у їхнє життя, незважаючи на захворювання. Мистецтво і творчість допомагають налаштувати маленьких пацієнтів на оптимізм. Діти з цукровим діабетом потребують цього найбільше, адже щодня вони стикаються з викликами хвороби. Маленьким пацієнтам також необхідна підтримка суспільства, аби відчувати впевненість в сьогоднішньому дні та в майбутньому».

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів: «Сьогодні проблема діабету серед дітей є дуже актуальною — понад 7000 маленьких пацієнтів живуть з цією хворобою. Надзвичайно важливо надавати дітям та їхнім родинам не лише медичну допомогу, але й соціальну, психологічну підтримку, яка допомагає їм краще адаптуватись до життя з діабетом у суспільстві. Ми раді, що у нас є такий довготривалий проект та такий надійний партнер як «Санофі» — разом ми змінюємо життя пацієнтів на краще». 

Про «Санофі»

«Санофі», глобальний лідер у сфері охорони здоров'я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. «Санофі» спеціалізується на рішеннях для діабету, вакцинах для людей, інноваційних препаратах, турботі про здоров'я споживачів, ринках, що розвиваються, ветеринарії і Джензаймі. «Санофі» зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів — це неурядова організація, заснована у 2005 р., яку очолює Наталія Зелінська — кандидат медичних наук, головний дитячий ендокринолог Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я.

Про Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом

З 2010 р. «Санофі в Україні» та Асоціація дитячих ендокринологів проводять Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом в рамках довгострокової програми компанії «Санофі» «Діабет. Допоможемо разом». Протягом шести років організатори отримали більше 3000 малюнків у шести категоріях від дітей молодше 17 років з різних регіонів України. 12 переможців обираються членами журі, ще один — учасниками групи в соцмережі Фейсбук. 

В тернопольском реабилитационном центре начали...

В Тернопольском областном центре комплексной реабилитации внедрили канистерапию -...

Священник УПЦ расскажет об опыте основания детского...

Паллиативная помощь детям - это не тема ухода из жизни, а возможность подарить...

«Головна тема»: Новые подробности Инстаграм-скандала...

В субботу, 27 марта, в общественно-резонансном проекте «Головна тема....

Верховный суд: отстранение от занятий не привитого по...

Отстранение от занятий в школе не привитого по возрасту ребенка является законным и...

Более 168 миллионов детей в мире почти год не ходили в...

Из-за карантинных ограничений более 168 миллионов детей в мире почти весь год не ходили...

У столиці створили Центр медичної реабілітації та...

Депутати Київради підтримали рішення щодо створення в столиці КНП «Центр медичної...

Авиакомпания Windrose в 2019 году нарастила пассажиропоток...

Украинская авиакомпания Windrose в 2019 году перевезла 1,443 млн пассажиров, что на 11,2%...

Philips намерена прекратить выпускать бытовую технику

Royal Philips объявила, что намерена продать свой бизнес по производству бытовой техники....

Авиакомпания "Роза Ветров" начнет рейсы между Одессой...

Авиарейсы компании "Роза Ветров" ("Windrose") обновят свое расписание с 29 марта, в нем...

SkyUp открывает рейсы на острова Греции

Украинский лоукостер SkyUp запускает рейсы на греческие острова.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка