Закуповуємо біопрепарати для рослин

16 Января 2020 0

  Сільське господарство в Україні сьогодні є однією з головних галузей економіки. Однак різні хвороби і шкідливі комахи ніколи не залишають осторонь висаджені паростки. Обробка полів, садів і городів «хімією» часто спричиняє більше шкоди, ніж користі. Гарною альтернативою хімічним засобам є біологічні препарати. Тим більше, що сьогодні їх виробництво в країні постійно зростає. Познайомитися з цією групою препаратів і їх використанням, читачі можуть на сайті лідера в сфері їх виготовлення - добре відомої працівникам українського сільського господарства компанії БТУ центр . В даний статті буде приведений лше короткий опис цієї важливої ​​теми.

 

Сучасні біопрепарати: види

  Діюча класифікація біопрепаратів розділяє їх на 3 великі групи:

 

 

  • Біофунгіциди.

  • Біоінсектициди.
  • Екстракти рослин.

    На відміну від «хімії» всі подібні засоби нешкідливі для людей, багато з них в своєму складі мають культури корисних мікроорганізмів. Тому при роботі з цими речовинами немає необхідності в захисних засобах для працівників, які проводять обробку.

   

    Ще однією їх важливою особливістю є не тільки ефективність і нешкідливість, але і нездатність накопичуватися в тканинах оброблюваних ними рослин. При цьому ефективно пригнічуючи їх певні хвороби і вражаючих посадки комах. Більш того, багато засобів навіть зміцнюють імунітет сільськогосподарських культур.

   

    При цьому у збудників хвороб і шкідливих комах, навіть при тривалому і постійному використанні проти них біопрепаратів, звички до них не виникає, тому в періодичній заміні застосовуваних засобів відпадає необхідність, на відміну від препаратів хімічної групи. До того ж великих обсягів біологічних препаратів для досягнення користувачами бажаного ефекту не потрібно. З економічної точки зору ця група засобів також виграє у своїх «хімічних» аналогів.

   

    Сучасні біопрепарати створюються з використанням чотирьох видів діючих агентів:

   

  • грибків;

  • бактерій;
  • вірусів;
  • екстрактів різних рослин.

    Застосовуються вони шляхом безпосереднього впливу на рослини (кореневим або позакореневим способом), в тому числі в період вегетації, на насіння перед початком посіву або ж для знезараження грунту під ними перед посівом або після.

   

  <p>  У згаданій вище компанії БТУ Центр, сайт якої працює за адресою btu-center.com, зацікавлені даною темою читачі можуть дізнатися більше подробиць і відразу ж замовити партію біопрепаратів високої якості.

   

 • Трамп в поход собрался

  Тысячи сторонников приветствовали президента Дональда Трампа на его первом после...

  66

  Не приведет ли предвыборный вирус в США к мысли, что не стоило объявлять Китай главным...

  55

  «Спартак» пробил самую настоящую брешь — осмелевшие после десятилетия...

  Комментарии 0
  Войдите, чтобы оставить комментарий
  Пока пусто
  Авторские колонки

  Блоги

  Ошибка