У Дніпрі зніматимуть сімейну новорічну комедію

03 Декабря 2020

У Дніпрі зніматимуть сімейну новорічну комедію. Її створення відбуватиметься за підтримки програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця». Відповідний договір 2 грудня уклали представники міської влади та авторка проєкту-переможця конкурсу «Культурна столиця», повідомили в прес-службі Дніпровської міськради.

«У жовтні завдяки активній позиції мера та програми «Культурна столиця» було оголошено третій додатковий етап конкурсу. Головною метою його проведення стала підтримка культурних напрямів, які особливо страждають у період пандемії», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради Євген Хорошилов.

Також він додав, що для міста зйомки художнього фільму – це перспективний внесок до іміджу, туристичної привабливості, а також подальшого культурного розвитку.

«Раніше ми підтримували створення документальних фільмів, різних телевізійних проєктів, але щоб мова зайшла про художній фільм із сценарієм, акторами, кастингами та кінозйомками, до сьогодні у нас не було таких проєктів. Тому ми раді, що творча група «Contrabas video production» береться за таку роботу. Маємо надію, що це буде перший крок у кіногалузь, адже наше місто достойне, щоб тут знімали фільми», – зазначив керівник  художньої ради при міському голові  Григорій Гельфер.

Жанр фільму – сімейна комедія. Робоча назва – «На Новий рік обіцяють сніг». Це історія головного героя, хлопчика Сашка, який має на меті здійснити власну мрію. Створенням стрічки займатимуться люди із великим досвідом у кіноіндустрії з Дніпра та Києва, застосують професійне обладнання.

«Це перший ігровий проєкт, який ми знімаємо у Дніпрі. Нашим завданням є показати місто, його цікаві локації. Сподіваюся, що після того, як фільм буде готовий, Дніпром зацікавляться представники кіноіндустрії не тільки в Україні, а й з-за кордону. Фільм знімає професійна команда, дехто з них буде спеціально приїжджати сюди на зйомки. Крім того, ми залучатимемо місцеві таланти. Тож доки триває кастинг, у ньому можуть взяти участь актори або ті, хто, можливо, мріяв опанувати цю професію», – розповіла авторка проєкту, режисерка, продюсерка Олександра Тесленко.

Зйомки відбуватимуться на близько 15 локаціях у нашому місті. Також організовано знімальний майданчик у павільйоні, що є унікальним для Дніпра.

«Наше місто дуже кінематографічне. Є велика кількість чудових локацій. Ми обрали найцікавіші, тож Дніпро буде показаний з найкращого боку. Після створення фільму ми будемо пишатися тим, що вони є саме тут. Цей проєкт дуже важливий та знаковий. Адже, як свідчить світова практика, розвиток кінематографічного напрямку сприяє розвитку туризму та допомагає залучати інвестиції», – сказав продюсер фільму Руслан Тесленко.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля...

5 серпня стартували зйомки продовження #НайкращоїКомедіїРоку – «Скажене Весілля...

Українська комедія "Побачення у Вегасі" знову...

Через вимушену довготривалу перерву та зупинку діяльності всіх без виключення...

Завершилися зйомки комедії з Олею Поляковою та...

Зйомки зіркової комедії розпочалися у лютому цього року, але в березні через...

Меган Маркл станет главной героиней фильма

Отец Меган Маркл, Томас Маркл намерен снять документальный фильм. В нем он расскажет о...

Стартовал киноклубный онлайн-фестиваль...

По случаю Дня Австралии 26 января начался киноклубный онлайн-фестиваль современного...

Каннский кинофестиваль 2021 могут перенести

До конца января организаторы Каннского кинофестиваля должны объявить даты...

О британском правительстве и Борисе Джонсоне снимут...

Британская телекомпания Sky снимет пятисерийную драму Этот величественный остров (This...

Мишель Пфайффер сыграет в сериале "Первая леди"

Номинантка на премии "Оскар" и "Эмми" Мишель Пфайффер присоединится к съёмкам...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка