15 років "Меломанії". "Бумбокс" опублікував цікаві факти про свій дебютний альбом

20 Апреля 2020 0

П’ятнадцять років тому, 20 квітня, вийшов дебютний альбом гурту “Бумбокс” – “Меломанiя”. Лідером гурту є черкащанин Андрій Хливнюк.

“З цього приводу ми з вами готові танцювати гопак не один тиждень і з сьогоднішнього дня почнемо “розсекречувати архіви” і згадувати все найцікавіше, пов’язане з цим альбомом”, – пишуть на сторінці гурту у “Фейсбук“.

“Меломаній” було п’ять. Три українські та дві російські. Перший раз альбом з 11 пісень (з 2005 по 2019, до виходу альбому “ТКР”, кількість пісень на альбомах Бумбокс залишалося незмінною) був виданий на касетах і CD лейблом “Music Factory”. Продажі скромні, але стабільні, а от шум навколо групи – божевільний і після закінчення річного контракту «Меломанiю» купує “Moon Records”.

Записані на побутову відеокамеру пісні. Реліз “Муна” випущений в 2007 році включає дві пісні “Date with another ten” і “Пiсня для Китайського льотчика”, що були записані на побутову відеокамеру Олексієм Согомоновим під час московського концерту банди в клубі “Китайський Льотчик Джао-Да”.

Пізніше оцифровані (зараз таке неможливо уявити), три відеокліпи: “Супер-пупер”, “E-mail” і “Бобiк”, картонну обкладинку і 32-сторінковий буклет з фотографіями і текстами пісень. Через нестачу профі-фото, фото Валіка повторюється на картонній обкладинці шість разів, Андрія і Мухи – по чотири рази.

У 2019 лейбл “Aby Sho Music” видає вініл “Меломанія”. Існує бюджетна версія платівки і фан-пак. Фан-пак – мрія будь-якого тру-фана – червоно-чорний вініл, набір олдскульних стікерів з символікою гурту, сліпмат з лого ББ, багатосторінковий буклет і репліка рекламного постера 2005 року.

Лейбл “Вдох” уважно стежить за новинками i пропонує видати альбом в Росії. Хливнюк і Согомонов проти, але на зустрічі з представниками лейблу прийнято колективне рішення “ризикнути”. Ризик невиправданий – насилу продається трохи більше 200 екземплярів диска. Це видання відрізняється неузгодженим з групою тонуванням фотографій «під старовину» і логотипом лейбла на обкладинці, що викликає невдоволення Согомонова.

Переможна хода пісні “Вахтерам” і пів року переговорів призводять до випуску 10 червня 2008 року відразу двох альбомів “Меломанiя” і “Family Бiзнес” на лейблі-гіганті “Монолит”. У цьому виданні альбому 11 пісень, три кліпи, тонше буклет, воно мало чим відрізняється від оригіналу.

Новости шоу-бизнеса: Украинская певица Jerry Heil провела разминку для школьников

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

В папином молодом саду: Ирина Федишин поделилась...

Популярная украинская певица Ирина Федишин на днях побывала на экскурсии в саду,...

«Мне трудно с лучшими из нашего шоу-бизнеса» -...

Режиссер Олег Боднарчук «Зірковому шляху» на канале «Украина» откровенно...

Принц Чарльз рассказал о перенесенной коронавирусной...

Принц Чарльз рассказал о том, как перенес болезнь, вызванную коронавирусной инфекцией....

Слава Каминская рассказала, какой мужчина спас её...

В откровенном интервью журналистам программы «Ранок з Україною», которая...

На «Интере» – премьеры французских комедий

В воскресенье, 7 июня, телеканал «Интер» покажет телепремьеры двух французских...

Победитель Евровидения-2009 Александр Рыбак признался...

Норвежский скрипач и певец Александр Рыбак сделал шокирующее признание о том, что...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка