Анжеліка Рудницька бачить сон довжиною у століття

19 Августа 2020

Відома українська співачка, ведуча легендарної «Території А», волонтерка неодноразово за час карантину писала, що сумує за спілкуванням із прифронтовою зоною. Несподівано її сторінки у соцмережах заполонили фото фантастичних краєвидів Луганщини із селфі співачки.

Виявляється, Анжеліка у рамках дослідницької арт-резиденції «Аура міста», що триває у Старобільську Луганської області, створювала новий кліп на давню стрілецьку пісню «Сон (І снилося вночі дівчині...)».

«Це була несподівана пропозиція, але вкрай приємна і важлива.  З початку війни я безкінечно гастролюю і працюю на українському сході. І будь-яка місцева культурна ініціатива - бальзам для моєї душі. З режисеркою кліпа Вікторією Радченко - моєю посестрою по Студенському голодуванню - ми вагалися між двома піснями: драматичною «Війна» Анатолія Матвійчука про нинішні часи і мрійливою «Сон» - стрілецька пісня Левка Лепкого. Обидві про війну і любов. Зупинилися на ліриці «Сон» зі столітньою історією, щоб відчути синергію поколінь», - розповідає Рудницька.

«Це певне послання саме нашим сучасникам, - продовжує автор ідеї та режисер Вікторія Радченко, - від покоління тих, хто колись відкрив для себе справжню історію країни, хто виходив на революційний граніт 1990-го... Я щаслива, що випав шанс  і знайшовся чудовий привід для співпраці з Анжелікою, співпали умови, можливості, наш настрій. Сподіваюся, що на фоні війни «Сон» сприйматиметься не як ілюзія мирної Луганщини, а як мрія про неї. Ця робота – візуалізація моєї любові до міста, до нашого степового краю, напрочуд гарного, відкритого і вільного, чия героїчна аура долає будь-які темні часи.»

«Для мене, - говорить стиліст кліпа Олександр Мельник, - завжди велика честь працювати в командi Рудницької. Цього разу саме луганськi краєвиди, степи, Айдар надихнули мене створити два нереальних образи для чуттєвої  вiдеороботи «Сон»: автентичний (романтичний образ украĭнськоĭ дiвчини столiтньоĭ давнини) і фантазiйний (мрійливий, закоханий, сповненнний вiри, нiжностi, любовi).»

Лугансько-Київська команда відпрацювала на всі сто відсотків. За короткий період проїхали по бездоріжжю кілька районів Луганщини. Локаціями для кліпа стали не лише Старобільськ, а й пороги річки Айдар під Новопсковом, степи Мілового.

Ця надзвичайно жіночна робота - сплав минулого і теперішнього, глибокої любові і страху втратити найважливіше. Це поєднання українського заходу, де народилася пісня, і сходу, де народився кліп. Це гімн красі, ніжності, любові, яку так важливо зберегти у часи війни від руйнування і болю.

«Ми хочемо показати Україні справжню Луганщину, - говорить Оксана Очкурова, ініціатор проєкту, голова ГО «Дієва громада», - «Аура міста» відкриває нові грані образу Старобільська, яких ми не помічаємо у щоденній метушні. Тут все, що нас оточує, просякнуте історією і красою. Пишаємося, що цьогоріч  нашим резидентом стала Анжеліка. Вона добре знає нашу територію, як волонтер, артистка 6 років підіймає бойовий дух захисників України на Сході, тож, сподіваємося, що її нова творча робота надихатиме й мирних жителів Старобільщини.»Знімальна команда дякує всім, за спільнотворення. Наш «відеосон», на відміну від тексту пісні, завершується поглядом у вічне і прекрасне українське небо, яке нас благословляло у найвищій точці Старобільська.

Прем'єра нового кліпа запланована до Дня Незалежності України та присвячена місту Старобільськ.

Новости шоу-бизнеса: Трек Cardi B и Megan Thee Stallion установил рекорд в чарте Billboard

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Прем'єра «Дзеркало життя»: завершальна серія...

Mirrors of Life / Дзеркало життя – третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій...

"Зимова казка": DZIDZIO презентував новорічний кліп

Популярний український артист DZIDZIO випустив новий відеокліп на пісню "Зимова казка".

Переможниця «Голосу країни» Оксана Муха презентує...

«Не забувай мене» - загадково-екстремальна історія про художника, який в пошуках...

Прем'єра пісні "Знову" музичного проекту Святослава...

Святослав Вакарчук, поки Океан Ельзи дописує наступний альбом, вирішив презентувати...

Кліп-реконструкція. «Рекрутська коломийка» - прем'єра...

Історичні паралелі України: як війна може втрутитися у людську долю.

Alyona alyona презентувала новий кліп на пісню Dancer в...

Популярна українська реп-виконавиця alyona alyona випустила новий кліп та композицію Dancer. У...

Евровидение-2021: Украина резко взлетела в рейтингах

Шансы Украины на успех на Евровидении-2021 в Роттердаме возросли: наша страна поднялась...

На юбилейной церемонии YUNA 2021 выступит рекордное...

Организаторы десятой юбилейной церемонии Национальной музыкальной премии YUNA назвали...

Ковид-неожиданность для Елены Кот - какие результаты...

В субботу, 8 мая, в общественно-резонансном проекте «Головна тема....

Надежда Мейхер раскрыла секрет стройности

Весной многие ставят перед собой цель – избавиться от лишних килограммов к лету. Но...

«Свобода слова Савика Шустера»: Кто контролирует...

Сегодня, 7 апреля, в 21:00, в студии социально-политического ток-шоу «Свобода слова...

«Победа. Одна на всех»: истории самых известных...

В большом концерте «Победа. Одна на всех», который «Интер» традиционно...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка