Ірина Федишин розповіла про непросте дитинство

11 Марта 2020 0

У рубриці «Кава з перцем» програми «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна», співачка Ірина Федишин зізналась, який період у дитинстві вона переживала надзвичайно важко та болісно, і як відноситься до слави зараз.

Нині співачка виступає з концертами по всій країні. Та перш ніж вийти на велику сцену, на долю Ірини Федишин випало чимало випробувань. Колись матері майбутньої зірки довелося на якийсь час поїхати працювати до Італії, аби заробити на власне житло.

«Ми в принципі жили в гуртожитку, мріяли мати своє якесь житло. У нас була одна кімната, а сім’я розросталась. Мама, як і всі наші жінки, працювала там на прибиранні. Я дуже болісно це переносила, бо я мамина донечка, вона – моя найкраща подруга. Я так ридала. Але я дуже щаслива, що мама дотримала свого слова. Бо вона мені обіцяла, що тільки півроку там буде, і дійсно повернулась через цей час», – поділилась Ірина Федишин.

Співачка пригадала, як тоді нею та молодшим на рік братом опікувався батько. Мама залишала йому рецепти страв, які він повинен був готувати для дітей.

«Вона залишила ці рецепти на холодильнику та поїхала. А тоді ж не було телефонів, можливості спілкуватися, як тепер. Тато щось не побачив, де ті рецепти стояли, обшукав всю хату, але не знайшов. Варив за власними. У нас в кожній зупці були макарони, навіть борщ з макарону варився. Зате ми з братом не були голодні. Я завжди була така старша сестра, за все відповідала. Опікувалась і його навчанням, і своїм. Пам’ятаю, коли мама приїхала, радості не було меж», – розповіла Федишин.

Першого лютого співачці виповнилося 33. Нині вона має все, до чого прагнула – простору квартиру в центрі Львова, ще одну в Києві. А у власний День народження у дарунок від чоловіка отримала квартиру ще й у сонячній Болгарії на березі моря. А головним секретом свого успіху Ірина Федишин називає свою родину – батьків, які підтримували її на початку кар’єри, чоловіка, який завжди поряд, і двох синочків, у яких і вбачає сенс життя. Тож якби довелось обирати – сім’я чи кар’єра, вона б обрала перше.

«У цьому житті є речі, які не купляються і не продаються. Тому що популярність, слава – це такі речі, які сьогодні є, а завтра немає. А сім’я, родина, діти, любов, увага – ось це пріоритет у житті, це найважливіше. Я люблю свою роботу. Насправді я дуже щаслива людина, тому що в мене дійсно є все, чого я хочу», – зазначила співачка.

Новости шоу-бизнеса: Группа "Время и Стекло" выпустили последний клип в своем творчестве

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...

Ірина Федишин розповіла, як чоловік допоміг їй...

Коли Ірині Федишин виповнилося 18 років, вона зустріла свого майбутнього чоловіка. Як...

Загрузка...

Оля Полякова запустила свое онлайн-тв «Полявидение»

В период карантина поп-дива нашла альтернативу концертам и создала авторскую версию...

«Полезная программа»: как выбрать индейку к...

В среду, 8 апреля, в 10:00 на «Интере» смотрите новый выпуск «Полезной...

«Вещдок»: тайна видеокассеты и убийство...

Со вторника по пятницу с 14:50 в эфире «Интера» – лучшие и новые выпуски...

Ирина Билык после карантина сможет работать няней:...

Народной артистке Украины Ирине Билык сегодня исполняется 50 лет. В эксклюзивном...

«Утро с Интером» запускает новую рубрику о жизни на...

Сегодня в программе «Утро с Интером» стартовала новая рубрика – «Безпечний...

Путешествия не выходя из дома: на «Интер»...

Карантин можно и нужно проводить с пользой. Время самоизоляции, например, можно...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка