Ірина Федишин розповіла, як чоловік допоміг їй досягти успіху

06 Апреля 2020

Коли Ірині Федишин виповнилося 18 років, вона зустріла свого майбутнього чоловіка. Як коханий вплинув на її творчій шлях, артистка поділилась у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Співачка Ірина Федишин на одному зі збірних концертів виступала у складі маловідомого колективу. На амбітну красуню звернув увагу на 4 роки старший Віталій Човник. Вже за пів року парубок, який тоді працював на радіостанції в Івано-Франківську, не тільки зробив об’єктові своїх бажань пропозицію руки та серця, а й звільнився з роботи, переїхав до Львова і став допомагати співочій кар’єрі.

«Віталій дуже наполегливий, як виявилося. І я йому вдячна за все, що він робить. Тому що все, до чого ми дійшли, це великою мірою його заслуга», - говорить Ірина Федишин.

Саме Віталій знаходив спонсорів для перших виступів і обкладинок журналів, на які потрапляла його дружина. Аби про Ірину Федишин дізналися, перший журнал зі співачкою на обкладинці Віталій створив самотужки. Залучивши рекламодавців, які хотіли реклами так само, як і Човник для своєї дружини. Федишин ділиться лайфхаком, як можна заявити про себе у короткі строки, при цьому не витрачаючи власних коштів.

«У мене дуже ідейний чоловік. Половина журналу було про Ірину Федишин, а половина журналу – реклама. Тобто ми ходили в якісь ресторани, якісь візитні карточки, підприємства і ми всім розказували, як ми цей журнал будем продавати. Продавати ми його не будем, зрозуміло, що ніхто його не буде купляти журнал про Ірину Федишин. Ми будемо розносити його по підприємствах. І відповідно буде реклама і вам, і нам, підприємство подивиться, що якась там Ірина Федишин – о, в них там корпоратив, вечірка, давай запросим цю співачку. І якимись такими методами – хто давав 300 грн, хто 500 грн, невеличка замітка», - говорить артистка.

А коли про Федишин дізналася вся західна Україна, Човник вклав усі зароблені статки, та взявши позику у банку, заполонив усі рекламні площі країни анонсами про майбутній концерт Ірини Федишин у «Палаці Україна».

«З чоловіком пощастило. Він у мене по мінусах не йде, молодець. Концерти, що робляться у Києві, ти їх не відіб’єш. Тому що це такі іміджеві концерти. Реклама дуже дорога, постери. Тим не менше ти її робиш, значить ти мусиш розуміти, що ти на ньому не заробиш. Але ці концерти кожен артист робить. Заробляєш на інших концертах», - говорить співачка.

Завдяки своєму чоловікові, який уже 15 років є незмінним продюсером Ірини Федишин, нині про співачку знає вся Україна.

Новости шоу-бизнеса: Настя Каменських показала залаштунки репетицій «Голосу країни»

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Ірина Федишин погосподарювала в холостяцькому...

Gena VITER запросив в гості народну улюбленицю, Ірину Федишин. Подруга артиста приїхала не...

Ірини Федишин випустила нове відео на авторський трек...

Навіть на карантині Ірина Федишин продовжує свою музичну кар'єру та випускає нові...

День вишиванки: Ірина Федишин розповіла, що для неї...

Сьогодні, 21 травня, в Україні відзначають День вишиванки. Популярна співачка Ірина...

Ірина Федишин у спортивних штанах показала, як...

Популярна українська виконавиця Ірина Федишин на карантині багато часу приділяє...

Ірина Федишин у знак подяки подарувала батькові...

Феномен артистки Ірини Федишин намагаються розгадати мільйони її шанувальників і...

Наталія Могилевська здивувала зізнанням про Дантеса

Наталія Могилевська впродовж музичної кар'єри встигла спробувати себе у ролі...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка