На «Площі зірок» відкрили три видатні зірки спорту

16 Июля 2021

14 липня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з'явилися три яскраві зірки спорту.

Перша «запалала» на честь видатного хокеїста Олексія Житника, який присвятив професійному хокею більше 40 років, провів на високому рівні 21 сезон, Олімпійського чемпіона та срібного призера Олімпіади 1998 року та Чемпіонату світу 1992 року. Друга – на честь української паралімпійки, пауерліфтерки, Заслуженого майстера спорту України, паралімпійської чемпіонка 2004, 2008 та 2016 років, срібної призерки 2000 року, бронзової призерки Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні  – Лідій Соловйової та третя для Олексія Михайличенка – українського футболіста, українського тренера і функціонера, Заслуженого майстра спорту СРСР та Заслуженого тренера України.

Зірки спорту з'явилися завдяки кільком етапам. Перший - рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК. Другий – наявність саме  у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок.

Отримавши зірку на «Площі зірок» український футболіст Олексій Михайличенко відзначив:  «Кожна перемога - це певний рубіж, крок вперед. Цікавий факт: мені вдавалося вигравати золото різних чемпіонатів, Олімпіади, однак в моєму активі практично немає індивідуальних призів. Зрештою, я не марнославний - Лобановський навчив мене діяти виключно в інтересах команди».   

Тетяна Атаджанова, PR Директор ТРЦ Gulliver, як представник головного ініціатора соціального проекту «Площа зірок» відзначила: «Проект має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху».

14 липня 2021 року закладено 67, 68 та 69 зірку на «Площі зірок» і це 39, 40 та 41 зірки на частині «Спорт».

«Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

Новости шоу-бизнеса: Atlas Weekend-2021 установил рекорд посещаемости

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

На Площі Зірок відкриється зірка...

На Площі зірок 25 травня 2021 року о 13:00 відбудеться відкриття зірки співаку,...

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірки Галині...

19 травня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації...

На Площі Зірок відкриються зірки кіно і театру: Галині...

На Площі Зірок у Києві 19 травня 2021 року о 13.00 відбудеться відкриття зірок кіно і театру...

На Площі Зірок відкриється зірка народному артисту...

14 травня 2021 року на Площі зірок о 13.00 відбудеться відкриття зірки українському співаку,...

У МИРОНІВЦІ БУДУЮТЬ НОВИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ...

У Миронівці триває зведення фізкультурно-оздоровчого комплексу. Роботи проходять в...

На Площі Зірок відкриються зірки українським...

10 березня о 13.00 відбудеться відкриття зірок українських спортсменів: Єлизавета...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка