Настя Каменських презентувала зворушливий кліп на трек «Воспоминания»

15 Мая 2020

Суперстар, чиї хіти підкорюють Латинську Америку та світові музичні чарти, представила новий кліп і трек «Воспоминания». Це романтична історія спогадів співачки, яка створена з архівних фото, відео та великого кохання. Кліп і трек доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі співачки, а також на всіх діджітальних майданчиках.

На створення такої відеороботи співачку надихнули приємні спогади, які нахлинули при пе-регляді старих фото і відео у телефоні. Кліп співачка зняла сама у дворі власного будинку.

«Одного затишного вечора я переглядала фото в телефоні. Щасливі посмішки, сонячні дні і романтика мене так надихнули, що я захотіла створити з усього цього невеличкий фільм спогадів. Щоб прожити ті відчуття ще раз», - зазначила NK.

У кліпі зібрані кадри з романтичних подорожей співачки з чоловіком. За словами NK, зберіга-ти такі моменти не тільки в пам'яті, але і на фото, відео або в якихось сувенірах для неї дуже важливо.

«Я люблю і ціную кожен день свого життя. Тому обов'язково зберігаю свої життєві події в фото, відео або якихось предметах. У мене є особливе місце, де я зберігаю всі флешки, старі телефони - так звана скринька спогадів. Я можу відкрити її в будь-який момент і з посмішкою і теплом в серці прожити ті щасливі моменти знову і знову. Живіть так, щоб вам хотілося згадувати і прожити ще раз кожен день. Давайте зберігати світло свого життя. Зберігати любов, яка у вашому серці», - додала артистка.

NK - справжня дівчина-космополіт. Вона народилася в Україні, росла в італійському Неаполі, подорожувала з гастролями по всьому світу. А сьогодні її треки підкорюють чарти Латинської Америки, Іспанії, Італії, Румунії, Туреччини та навіть Індії. І в своєму кліпі співачка зібрала колаж із найбільш знакових поїздок в улюблені країни, де особливе місце зайняла Італія.

«З Італією у мене особливий зв'язок. Ця країна в моєму серці назавжди, адже саме з нею пов'язані яскраві спогади мого дитинства. Я росла в Неаполі і з великою цікавістю вже з малечку знайомилася з країною. Мені вона досить близька: їх темперамент, любов до життя, відкритість, щирість. Італійці - неймовірні. І ми з Льошею дуже любимо подоро-жувати Італією, повертатися туди знову і знову і дивуватися щоразу, як країна відкри-вається по-новому», - прокоментувала Настя.

Кліп і трек доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі співачки, а також на всіх діджітальних майданчиках. Почути трек наживо у виконанні NK можна на онлайн-концерті співачки на провідній відеоплатформі TikTok сьогодні, 15 травня, о 19:00.

Новости шоу-бизнеса: Вокалістка гурту ONUKA вперше стала мамою

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Свій дебютний кліп Hutsul Planet зняли на висоті понад 1800...

Режисером відео виступив відомий український кінорежисер та кліпмейкер Тарас Химич.

Прем'єра «Дзеркало життя»: завершальна серія...

Mirrors of Life / Дзеркало життя – третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій...

"Зимова казка": DZIDZIO презентував новорічний кліп

Популярний український артист DZIDZIO випустив новий відеокліп на пісню "Зимова казка".

Переможниця «Голосу країни» Оксана Муха презентує...

«Не забувай мене» - загадково-екстремальна історія про художника, який в пошуках...

Прем'єра пісні "Знову" музичного проекту Святослава...

Святослав Вакарчук, поки Океан Ельзи дописує наступний альбом, вирішив презентувати...

Кліп-реконструкція. «Рекрутська коломийка» - прем'єра...

Історичні паралелі України: як війна може втрутитися у людську долю.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка