Оля Полякова просить владу дозволити артистам проводити концерти

03 Мая 2020

Популярна українська співачка та актриса Оля Полякова в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», що виходить на каналі «Україна», заявила, що карантин через пандемію коронавірусу неабияк вплине на музичну індустрію і людям, які в ній працюють, доведеться змінювати професію або шукати заробітку за кордоном.

«Я дивлюсь з тривогою в завтрашній день, тому що бачу, куди це все котиться. Ви не забувайте, що за спинами артистів, існує великий сектор людей, які зараз страждають від безробіття. Це танцюристи, музиканти, оранжувальники, технічний персонал, звукорежисери, постановники шоу. Розумієте, карантин не закінчиться для нас так швидко, як для інших сфер. І ми, і ці люди залишаться без роботи. І дуже надовго. Всі ці люди, які десятками років отримували свою творчу професію, будуть змушені змінити професію і йти в кур’єри чи таксисти. Якщо їм пощастить, то, може, поїдуть працювати за професією за кордон», - зазначила співачка Оля Полякова.

Також артистка розповіла і про наслідки, які матиме бізнес після кризи.

«Це означає, що ми відкотимось назад на років 15, тому що не зможемо робити такі шоу, як раніше. Ми завжди розвивались всупереч всьому. І тільки зараз наша індустрія стала на ноги і ми почали робити, дійсно, якісний продукт, який може конкурувати за українського глядача і на рівні з російським шоу-бізнесом - все це відкотиться назад, тому що люди будуть масово змінювати професії», - наголосила Полякова.

Оля Полякова збентежена й тим, що в поетапному плані виходу України з карантину жодного слова не написано про культурно-масові заходи.

«Я побачила, що офіси будуть працювати, також ресторани, бари, салони, метро, а про шоу-бізнес, про культурно-масові заходи там не сказано ні слова. Тобто людей, які збирають стадіони і є рупорами сьогодні – не існує», - підкреслила співачка.

Окрім цього, Оля Полякова заявила, що знає, як потрібно захистити культурну та, зокрема, музичну індустрію.

«Я закликаю всіх музикантів та загалом весь культурний цех об’єднуватися в профсоюз для того, щоб створювати свій штат юристів та визначатись з власними напрямками. Ми повинні впливати, вимагати, аби влада нас помічала», - сказала артистка.

Новости шоу-бизнеса: Святослав Вакарчук сегодня выступит в прямом эфире кинопремии

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Нові музичні герої країни: сучасна концертна увертюра

19 серпня о 19:00 на майданчику біля Музея Історіі України відбудеться святковий...

Большие премьеры на Интере - концерты и шоу самых...

Телеканал «Интер» продолжает радовать зрителей яркими музыкальными событиями....

На концерте ко Дню Независимости выступят 35...

На концерте ко Дню Независимости выступят 35 артистов и коллективов, среди них Нина...

В грандиозном шоу канала «Украина» ко Дню...

24 августа телеканал «Украина» приглашает зрителей на масштабное празднование...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка