Посол Японії нагородив українських митців

22 Июля 2021

Посол Японії вручив нагороди українським призерам міжнародного конкурсу японських коміксів манга.

20 липня Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї у своїй резиденції привітав з перемогою призерів 14-го Міжнародного конкурсу манга - знаменитих японських коміксів, - українську художницю Наталію Ререкіну та автора сценарію Гілберта Бріссена. Їхня спільна робота під назвою “Збирач птахів” стала однією з 15 кращих серед рекордних цього року 383 робіт із 61 країни світу.

«Я хотів би привітати українських митців з нагородою та відмітити їх чудове досягнення. Міжнародний конкурс манга проводиться щорічно з 2007 року. Цього ж року, було отримано набільшу в історії кількість робіт - 383 роботи з 61 країни світу, серед яких манга українських авторів стала однією з 15 кращих. Роботи призерів буде показано на виставках в Японії та Австралії, і ми дуже сподіваємось, що якомога більше людей побачать роботу українських митців. Наступного року Японія та Україна святкуватимуть 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин. Сподіваєюсь, що наступного року українці отримають золоту нагороду у конкурсі манга і надалі радуватимуть новими творами та робитимуть свій внесок у розвиток японсько-українських відносин через популяризацію культури манга в Україні. Бажаю успіхів», - відмітив Посол Японії в Україні Такаші Кураї.

Це вже не перша нагорода художниці Наталії Ререкіної у цьому конкурсі. Її робота “VIVA EVE! LONG LIVE LIFE!” виграла срібну нагороду на 11-ому Міжнародному конкурсі манга, а комісія з відбору високо оцінила вдосконалення її техніки малювання цього року.

«Дуже приємно отримати цю нагороду. Культура манга активно розвивається в Україні, і мені б хотілось, щоб з’являлось більше художників та більше українців приймали участь у цьому конкурсі», - поділилась Наталія Ререкіна.

«Для мене велика честь отримати таку нагороду. У своїй творчій діяльності я завжди надихався японськими коміксами манга, тож планую і надалі розвиватись у цьому напрямі», - сказав автор сценарію Гілберт Бріссен.

Для інформації:

Міністерство закордонних справ Японії заснувало Міжнародну премію MANGA у 2007 році з метою розширення міжнародного обміну та взаєморозуміння завдяки культурі знаменитих японських коміксів манга, яка широко прийнята у всьому світі. Цей конкурс відзначає художників манга, які сприяють розвитку культури манга у світі.

Новости шоу-бизнеса: Billboard назвал самых высокооплачиваемых музыкантов 2020 года

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Український фільм "Стоп-Земля" отримав "Кришталевого...

Створений за підтримки Держкіно повнометражний ігровий фільм української режисерки...

Державна прикордонна служба України стала переможцем...

Днями відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців премії.

Нагороду від 49-го КМКФ «Молодість» отримає...

Почесну нагороду «Золотий Скіфський олень» за внесок у світове кіномистецтво...

Фільм Наталі Пасеницької "Порядна львівська пані"...

З 8 по 12 червня в онлайн-форматі відбувся 6-й Gulf of Naples Independent Film Festival (м. Неаполь, Італія),...

Український фільм виборов престижну міжнародну...

Днями стало відомо, що кінострічка "Тільки диво" стала переможцем Міжнародного...

Фільм із Дар'єю Петрожицькою отримав нагороду "Best...

Українське кіно продовжує завойовувати світ. Днями стало відомо, що короткометражний...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка