Проект «LETAY» оприлюднив новий сингл та лірик-відео «Ми вільні»

09 Апреля 2020 0

В житті часом відбувається якась містична метафізика. Новому синглу «Ми вільні» проекту LETAY, хоч він і був задуманий більше року тому (у грудні 2018-го), судилося вийти саме зараз - в час, коли все людство особливо відчуває обмеження свободи через заходи, пов’язані з «коронавірусним» карантином.

Ілля «Letay» Резніков згадує: «Спочатку була музика та два слова – «вільні» та «винні», які почали грати в свою гру протирічь…»

Протягом всього 2019-го року трек чекав свого часу. До кінця року він фактично був повністю зроблений Іллєю на своїй домашній студії і знову ліг «на полицю». Врешті вирішено було оприлюднити його в розпал весни 2020-го – в передчутті теплого вільнолюбивого настрою. Хто знав, що до цього настрою доєднаються поточні рефлексії суспільства і питання свободи стане гострішим, аніж зазвичай.

Зараз кожний по-своєму замислюється над тим, що таке справжня Свобода. Не виключення і Резніков: «Якщо задуматись про це і розкласти по елементах, то це такі речі, як свобода говорити, що думаєш, займатись своєю справою, любити і бути з тим, кого любиш, свобода приймати рішення, свобода розпоряджатись своїм часом і таке інше… При цьому буває таке, що душа аж співає від такого почуття, і здається, що весь світ перед тобою, але це буває не часто. Зазвичай просто живеш і ні про що таке не думаєш, але відразу помічаєш, коли свободу хочуть забрати».

Ми всі, перебуваючи в вимушеному обмеженому просторі, виокремлюємо свої власні «піки» свободи. Ось що каже сам співак: «В мене бувають такі моменти, і при цьому відчуття виникає від різних речей. Наприклад, можна вийти на перон іншого міста, або залізти на Говерлу, або просто сидіти вдома вночі самому на кухні і прочитати щось таке в книжці, що наповнить серце відчуттям свободи. Секс, а особливо оргазм дає відчуття свободи – ти відпускаєш всі думки».

Так само є можливість зрозуміти, які саме речі обмежують тебе і створюють відчуття неволі: «Наприклад, я майже весь час у школі почував себе невільним – коли мав слухати та вчити дослівно щось, з чим не погоджувався, коли мав стояти на лінійці, коли не мав права піти додому з поганим самопочуттям без дозволу лікаря, тощо. Почував себе дуже невільним, коли працював копірайтером і робив роботу, яку дуже не любив».

Ще не знаючи, яким буде розвиток поточної ситуації, проект відзняв на початку березня досить специфічне лірик відео за допомогою режисера та кліпмейкера Макса Ксьонди, оператора Андрія Євстратенка та художника Михайла Левченка, яке оприлюднене в день релізу.

Насправді, сьогодні ми маємо унікальну можливість подивитись по-новому на те як нам бути вільними. Ілля «Letay» Резніков впевнений: «Думаю, що це внутрішнє відчуття в першу чергу. Є такі люди, що залишаються вільними у дуже різних обставинах. І навпаки, є люди, що залишаються невільними, навіть, коли в них є всі можливості. Думаю, щоб відчувати себе вільним, треба чесно найти спільну мову з самим собою, бо себе не обдуриш. Звісно, без того, щоб обмежувати свободу інших людей.»

Завантажуй та слухай сингл «Ми вільні».

Новости шоу-бизнеса: Брюс Вілліс на карантині похизувався своїми перукарськими здібностями

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Долгожданная коллаборация: Michelle Andrade и Артем...

27 мая Артем Пивоваров и Michelle Andrade презентовали ремикс на синглы «Дом» и...

Радио экспансия Макса Барских и первые достижения...

Пока суперхит Барских «Лей, не жалей» 16 неделю подряд удерживает абсолютное...

SECRET FORЕST презентує новий сингл "Мовріка"

Ініціатори проектів на підтримку культурного розвитку молоді східних областей...

alyona alyona представила эмоциональный клип на новую...

Сегодня, 1 июня, весь мир отмечает Международный день защиты детей. Так, артисты массово...

Украинская певица ударила коллегу по лицу

Певица Алина Гросу травмировала своего коллегу во время энергичного танца. Видео...

Слава Каминская отказывает себе, чтобы побаловать...

Известная украинская певица, солистка группы «НЕАНГЕЛЫ» Слава Каминская вышла в...

Британская королева Елизавета II впервые за карантин...

Королева Великобритании Елизавета II впервые после введения карантина из-за вспышки...

У юмористки Елена Воробей диагностировали...

Актриса эстрады и юмористка Елена Воробей заразилась коронавирусом. Об этом 52-летняя...

Украинская певица Джамала трогательно поздравила с...

1 июня во всем мире отмечают День защиты детей. Украинские представители шоу-бизнеса...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка