Проект «LETAY» оприлюднив новий сингл та лірик-відео «Ми вільні»

09 Апреля 2020 0

В житті часом відбувається якась містична метафізика. Новому синглу «Ми вільні» проекту LETAY, хоч він і був задуманий більше року тому (у грудні 2018-го), судилося вийти саме зараз - в час, коли все людство особливо відчуває обмеження свободи через заходи, пов’язані з «коронавірусним» карантином.

Ілля «Letay» Резніков згадує: «Спочатку була музика та два слова – «вільні» та «винні», які почали грати в свою гру протирічь…»

Протягом всього 2019-го року трек чекав свого часу. До кінця року він фактично був повністю зроблений Іллєю на своїй домашній студії і знову ліг «на полицю». Врешті вирішено було оприлюднити його в розпал весни 2020-го – в передчутті теплого вільнолюбивого настрою. Хто знав, що до цього настрою доєднаються поточні рефлексії суспільства і питання свободи стане гострішим, аніж зазвичай.

Зараз кожний по-своєму замислюється над тим, що таке справжня Свобода. Не виключення і Резніков: «Якщо задуматись про це і розкласти по елементах, то це такі речі, як свобода говорити, що думаєш, займатись своєю справою, любити і бути з тим, кого любиш, свобода приймати рішення, свобода розпоряджатись своїм часом і таке інше… При цьому буває таке, що душа аж співає від такого почуття, і здається, що весь світ перед тобою, але це буває не часто. Зазвичай просто живеш і ні про що таке не думаєш, але відразу помічаєш, коли свободу хочуть забрати».

Ми всі, перебуваючи в вимушеному обмеженому просторі, виокремлюємо свої власні «піки» свободи. Ось що каже сам співак: «В мене бувають такі моменти, і при цьому відчуття виникає від різних речей. Наприклад, можна вийти на перон іншого міста, або залізти на Говерлу, або просто сидіти вдома вночі самому на кухні і прочитати щось таке в книжці, що наповнить серце відчуттям свободи. Секс, а особливо оргазм дає відчуття свободи – ти відпускаєш всі думки».

Так само є можливість зрозуміти, які саме речі обмежують тебе і створюють відчуття неволі: «Наприклад, я майже весь час у школі почував себе невільним – коли мав слухати та вчити дослівно щось, з чим не погоджувався, коли мав стояти на лінійці, коли не мав права піти додому з поганим самопочуттям без дозволу лікаря, тощо. Почував себе дуже невільним, коли працював копірайтером і робив роботу, яку дуже не любив».

Ще не знаючи, яким буде розвиток поточної ситуації, проект відзняв на початку березня досить специфічне лірик відео за допомогою режисера та кліпмейкера Макса Ксьонди, оператора Андрія Євстратенка та художника Михайла Левченка, яке оприлюднене в день релізу.

Насправді, сьогодні ми маємо унікальну можливість подивитись по-новому на те як нам бути вільними. Ілля «Letay» Резніков впевнений: «Думаю, що це внутрішнє відчуття в першу чергу. Є такі люди, що залишаються вільними у дуже різних обставинах. І навпаки, є люди, що залишаються невільними, навіть, коли в них є всі можливості. Думаю, щоб відчувати себе вільним, треба чесно найти спільну мову з самим собою, бо себе не обдуриш. Звісно, без того, щоб обмежувати свободу інших людей.»

Завантажуй та слухай сингл «Ми вільні».

Новости шоу-бизнеса: Брюс Вілліс на карантині похизувався своїми перукарськими здібностями

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Долгожданная коллаборация: Michelle Andrade и Артем...

27 мая Артем Пивоваров и Michelle Andrade презентовали ремикс на синглы «Дом» и...

Радио экспансия Макса Барских и первые достижения...

Пока суперхит Барских «Лей, не жалей» 16 неделю подряд удерживает абсолютное...

SECRET FORЕST презентує новий сингл "Мовріка"

Ініціатори проектів на підтримку культурного розвитку молоді східних областей...

ElefanteChallenge: Латинская Америка танцует под трек Насти...

Трек «Elefante» суперстар NK | Насти Каменских попал сразу в два самых престижных...

Денисенко и Бабкин рассказали о зависимости детей от...

Украинские селебритиз признались в программе «Зірковий шлях» на канале...

Екатерина Кухар может уйти со сцены ради третьего...

Прима-балерина Национальной оперы Украины сделала сенсационное признание во время...

На певицу Светлану Лободу подали в суд за...

Житель РФ Виктор Борисов подал в суд на поп-исполнительницу Светлану Лободу. Мужчина...

Ризатдинова рассказала, чего ей стоило чемпионство

Олимпийская чемионка Анна Ризатдинова в прямом эфире в инстаграм программы...

«Піккардійська Терція» запрошує 18 червня на перший у...

У четвер, 18 червня, у Львові відбудеться перший у місті Лева автомобільний концерт. В...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка