Secret Service Entertainment Agency починає співпрацю с Олегом Скрипкою та гуртом Vоплі Vідоплясова

14 Октября 2020

Компанія Secret Service Entertainment Agency оголошує про початок тісної співпраці з найкращим українським рок-брендом, синонімом вітчизняного рок-н-роллу — гуртом Vоплі Vідоплясова та його лідером і продюсером Олегом Скрипкою.

Vоплі Vідоплясова були засновані в 1986-му році. Ще тоді, за умови фактичної відсутності шоу-бізнесу та до появи незалежної України, колективу вдалося здобути загальнонаціональну славу і перемогти на всіх можливих музичних фестивалях. Більше того, на початку 1990-х розголос навколо VV отримав міжнаціональні масштаби — і гурт запросили у Францію, де «Воплі» за контрактом записували та випускали платівки, а також виступали європейськими містами. Так гурт став інтернаціональним. Наприкінці 90-х VV повернулись до рідної України вже в статусі мега-зірок та випустили декілька вже класичних платівок: «Музіка» (1997), «Країна Мрій» (1998), «Хвилі Амура» (2000).

Станом на сьогоднішній день Vоплі Vідоплясова та Олег Скрипка є дуже потужними музичними брендами — наголошуємо саме на такому визначенні. Адже хіти VV та постать Скрипки — це 100%-на впізнаваність. Кожен українець не просто чув, а знає їхні пісні напам’ять і зможе ідентифікувати обличчя фронтмена за секунду.

Для Secret Service Entertainment Agency — компанії, яка дуже ретельно вибирає клієнтів — працювати з такого рівня мега-зірками — неймовірний та дуже цікавий досвід, навіть де в чому творчий виклик. SSEA знає, як запалювати зірки українського шоу-бізнесу, і професійно займається цим вже більше десяти років. Інша справа — тонка, майже хірургічна робота із зірками, які не потребують представлення. В 2021-му році Vоплі Vідоплясова відзначають 35 років діяльності — і ми плануємо перегорнути цю важливу сторінку в історії гурту разом.

Переосмислити величезний внесок VV в історію української популярної музики, внести нові сенси та контексти в діяльність гурту. Та, між іншим, добряче відсвяткувати ювілей із розмахом, на всю країну. Адже чого варте наше життя без свята? Ось які задачі ставить перед собою Secret Service Entertainment Agency у роботі з найкрутішими рок-н-рольниками України — і сподівається на цікаву співпрацю з колегами по цеху.

Новости шоу-бизнеса: Анонсы ток-шоу «Касается каждого» с 19 по 23 октября

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

На Площі Зірок відкриється зірка...

На Площі зірок 25 травня 2021 року о 13:00 відбудеться відкриття зірки співаку,...

У новому кліпі Воплі Відоплясова заспівав син Олега...

На своє 35 ліття гурт Воплі Відоплясова та син Олега Скрипки Устим випустили спільний...

Олег Скрипка: «Усвідомив, що я — українець, коли був по...

Продюсер та фронтмен легендарного гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка став героєм...

Молодший син Олега Скрипки планує підкорити...

Олег Скрипка — легенда української музики, фронтмен рок-гурту №1 Vоплі Vідоплясова...

Олег Скрипка заспівав англійською та зняв кліп на...

«Червоне — то любов, а чорне — то журба» — легендарні рядки культової...

Олег Скрипка анонсував великий весняний концерт з...

22 квітня 2021 року відбудеться концерт, на якому Олег Скрипка та НАОНІ потішать...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка