Сміливо: Травесті-діва Монро вразила світлиною без перуки та гриму

05 Апреля 2020 2.5

Яскрава і неординарна травесті-діва Монро регулярно захоплює користувачів мережі своїми стильними образами і ефектним і красивим макіяжем. Під час виходів у світ або прямий ефір вона завжди на висоті і виглядає просто дивовижно. Однак на цей раз знаменитість, яка зараз змушена перебувати на каратині, вразила підписників свого Instagram сміливим і відвертим знімком - вона показала себе без укладання і косметики.

На фото Монро пподемонструвала фото - до і після "наведення краси". На знімку до артистка зображена без перуки, з хустинкою на голові і без грама макіяжу.

«Я в старості буду дуже навіть нічого, на Мадонну навіть чимось схожа!», – вважає Монро.

Як відомо, Монро завжди відрізнялася бездоганним стилем, а вміння комбінувати речі й аксесуари, а також робити макіяж у неї можуть повчитися справжні столичні модниці.

Справжнє ім'я артистки – Олександр Шевченко. Він народився 13 січня 1978 року в Києві в родині інженерів. У 1994 році хлопець закінчив середню школу, а в 2000 році – Київський університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю магістр хімії високомолекулярних сполук.

Природжений артистизм та ефектна зовнішність визначили подальшу долю Олександра: він вибрав шоу-бізнес. У 1999 році чоловік взяв собі псевдонім Монро в честь голлівудської легенди і через пару років створив власне шоу «Фабрика зірок».

Як травесті вперше виступив на відкритті столичного клубу «Клітка», де пропрацював кілька років. Потім була робота в нічному клубі «Hollywood», який у 2004 перейменували у «Freеdom».

За словами Монро, батьки сприймають її як чоловіка, але сама вона на 80% відчуває себе жінкою. При цьому змінювати стать не збирається, будучи впевненим, що життя потрібно прожити яскраво. «Я віддаю собі звіт, що паспорт і фізіологія у мене чоловіча, але в душі відчуваю себе Королевою Краси», - каже про себе Монро.

Новости шоу-бизнеса: "Оставайтесь дома": Сэмюэл Л. Джексон зачитал поэму о коронавирусе

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Большие премьеры на Интере - концерты и шоу самых...

Телеканал «Интер» продолжает радовать зрителей яркими музыкальными событиями....

Родные братья встретились через 60 лет в программе...

В понедельник, 9 августа, в 16:05 на телеканале «Интер» вышел новый выпуск...

В ток-шоу «Касается каждого» – семейная драма,...

В понедельник, 9 августа, в 18:00 на «Интере» – новый выпуск социального ток-шоу...

Клип The Weeknd запретили показывать в кино

Новый клип The Weeknd на песню "Take my breath" должны были презентовать в кинотеатрах Imax перед...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка