Тренуємося вдома: ефективний воркаут від Насті Каменських

24 Апреля 2020

Популярна співачка NK | Настя Каменських давно стала джерелом натхнення і мотивації для своїх шанувальників. І під час карантину зірка вирішила підтри-мати кожного у бажанні займатися спортом навіть в домашніх умовах. Артист-ка вже провела цикл онлайн-тренувань в Інстаграм, які переросли у великий мотиваційний курс «Життя в стилі NK», і розробила сет окремих тренувань для YouTube.

Воркаут із NK - серія 3-хвилинних відео з вправами на різні групи м'язів під музику: ноги і сідниці, прес, руки і плечі. Ефективність тренування - в його простоті й універ-сальності, адже ніякого додаткового інвентарю не потрібно. І тренуватися можна в будь-який зручний час. Основне правило - кожен сет потрібно виконувати тричі, для максимального пропрацювання м'язів. Так, тепер кожен бажаючий може прокачати в компанії суперстар не тільки навички із життєвого балансу на курсі «Життя в стилі NK», а й м'язи свого тіла.

«Заняття спортом повинні приносити задоволення і не обов'язково займати ба-гато часу - саме такими я розробила свої відеотренування. Цими вправами ви зро-бите свої руки міцними і жіночними, прес - підтягнутими, а «Кім» - пружною. Обов'язково виконуйте щонайменше три підходи тренування, щоб домогтися ре-зультату. Любіть себе і своє тіло! Дбайте про нього і робіть його сильніше разом зі мною! Вам все вдасться», - зазначила NK.

На час карантину співачка вирішила підтримати всіх, хто дотримується домашнього режиму і провела ряд онлайн-тренувань в своєму Instagram. Також вона запустила практичний мотиваційний курс «Життя в стилі NK» в Instagram-акаунті NKblog, в ході якого разом з NK учасники вироблять нові звички і пропрацюють різні аспекти життя: кар'єру і розвиток, красу і здоров'я, взаємини з коханими і оточуючими. Артистка та-кож розповість, де шукати джерело енергії, як розслаблятися і надихатися, а також, як знаходити мотивацію для нових досягнень.

NK | Настя Каменських також заспівала на атмосферному музичному онлайн-вечорі «NKкарантинник», показала на власному прикладі, як можна проводити день на ка-рантині в своєму спеціальному випуску NKblog і випустила креативний музичний скетч «La Cuarentena» на тему карантину, де звернулася до своїх шанувальників 5-ма мовами із закликом залишатися вдома. Зараз артистка готує для своїх слухачів новий музичний сюрприз.

Видеотренировка на руки и плечи: https://youtu.be/GX6tZbsVrYY

Видеотренировка на пресс: https://youtu.be/j3gjkpiiszo

Видетренировка на ягодицы и ноги: https://youtu.be/ExbeOubrb0A

Новости шоу-бизнеса: Романтика на карантине: рецепты завтраков для любимых от шеф-повара «Готовим вместе»

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Мінцифри: Застосунок Вдома більше не потрібно...

Цього тижня всі області України перейшли в “зелену” епідеміологічну зону, а це...

Эксперт: карантин не влияет на масштаб трудовой...

В эфире информационного блока "День.LIVE" президент Ассоциации компаний по...

В Украине продлили карантин

Кабинет министров продлевает карантинные ограничение из-за пандемии коронавируса до...

Рада планирует изменить процедуру банкротства на...

В Украине могут изменить процедуру банкротства на период карантина. Верховная рада...

Цена на газ, перерасчет пенсий и запуск поезда в ЕС:...

В июне снова изменятся тарифы на газ для населения, работающим пенсионерам сделают...

Две области вышли из «красной» зоны карантина

«Красный» уровень эпидемической опасности распространения COVID-19 отменяется на...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка