«Українська пісня року»: Олег Винник поділився пасхальною традицією з дитинства

10 Апреля 2020

Напередодні Великодня телеканал «Україна» порадує глядачів грандіозним концертом «Українська пісня року», який вийде в ефірі в суботу, 18 квітня, о 22:00. Популярний співак Олег Винник, який у цей вечір подарує українцям свої хіти, поділився зворушливими дитячими спогадами про світле свято Великодня.

Цього року українцям доведеться відзначати одне з головних релігійних свят удома. Проте артист не засмучується, адже найважливішим як і раніше залишається те, щоб Воскресіння Христове настало в душі.

«Для мене, як для віруючої людини, Великдень завжди був і залишається найбільшим і найважливішим святом. Раніше у цей день обов'язково ходив до церкви на службу. Люблю ці хвилюючі відчуття, святе таїнство, з великою повагою ставлюся до всіх традицій. У дитинстві допомагав матері пекти паски: збивав білки, діставав із печі, а потім самостійно прикрашав їх. Після церкви ми збиралися всією родиною за столом і починали смакувати великодні ласощі. Це був особливий час!» – розповів Олег Винник.

За словами співака, зараз він теж намагається проводити святковий день разом з рідними і дотримується традиції, яку «забрав із собою з дитинства».

«Полягає вона в тому, щоб стикнутися один з одним крашанками, хто кого переможе. А ще об лоб можна – так перевіряється характер. Це завжди дарує радість за столом і дає можливість знову відчути себе дитиною», – зазначив артист.

Національна музична премія «Українська пісня року» була започаткована у 2004 році Михайлом Поплавським, а у 2019-му партнером заходу став співак Олег Винник. Артисти кажуть – об’єдналися, бо вболівають за українську пісню.

У концерті виступлять найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, серед яких: Олег Винник, NK | Настя Каменських, DZIDZIO, Сергій Бабкін, Наталія Могилевська, Michelle Andrade, Віталій Козловський, TARABAROVA, MELOVIN, Павло Зібров, Михайло Поплавський, KHAYAT, DILEMMA та LAUD.

Новости шоу-бизнеса: На «Интере» – день памяти Леонида Быкова

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Благодаря «Интеру» 7 млн зрителей смогли посмотреть...

Великий христианский праздник – Светлое Христово Воскресение – «Интер», как всегда,...

Треть респондентов намерены посетить храм в...

Украинская исследовательская компания Gradus Research провела опрос в преддверии праздника...

«Полезная программа»: пасхальные рецепты и советы

В четверг, 29 апреля, на «Интере» вышел спецвыпуск «Полезной программы»,...

На повторе: трек Винника и Элины Иващенко «Діаманти»...

Новый трек в исполнении самого обсуждаемого дуэта недели: Артиста №1 Олега Винника и...

Пасха на «Интере»: схождение Благодатного огня,...

Великий христианский праздник – Воскресение Господне – «Интер» как всегда...

Олег Винник и Элина Иващенко дарят слушателям...

«Діаманти» - яркий мелодичный трек в гармоничном сочетании двух бриллиантовых...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка