Відомі артисти та продюсери об’єдналися у Всеукраїнську музичну профспілку

11 Августа 2020 0

Представники музичної індустрії відтепер можуть вести офіційний діалог з владою, адже в країні з’явилася перша «Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії».

Робота зі створення профільної організації велася давно, але гостра необхідність у ній виникла саме через введення карантинних заходів, коли вся музична індустрія зупинила свою діяльність на невизначений термін. Це прискорило об’єднання представників творчих професій, які збираються запропонувати державі конкретний план розвитку галузі, яка має великий економічний та культурний потенціал.

23 червня 2020 року було проведено установчі збори. Представники 16-ти обласних організацій погодили статут і створення «Всеукраїнської професійної спілки працівників музичної індустрії» та обрані члени правління і наглядової ради Профспілки. Це ознака повноліття музичної індустрії, яка за ці роки виросла до повноцінного спілкування з державою.

Всеукраїнська профспілка - це потужна форма громадського об’єднання, яка має значний перелік юридичних інструментів для захисту професійних інтересів представників музичної сфери, авторських прав, створення сучасного законодавства, інвестиційний клімат, податкову політику, галузеву програму розвитку та ін.

Офіційний документ про державну реєстрацію у Міністерстві юстиції України отримали голова Профспілки продюсер Михайло Ясинський, заступник голови Профспілки та правознавець Ганна Степаненко, а також популярна українська співачка Оля Полякова, яка є членом правління.

До Профспілки вже приєдналися найвпливовіші представники Музичної індустрії: режисер Алан Бадоєв, продюсер Юрій Нікітін, директор і співвласник музичного видавництва Best Music Мар’яна Вороніна, музикант та засновник LiRoom.com.ua Олексій Бондаренко, продюсер та звукорежисер Вадим Лисиця, голова всеукраїнської асоціації дистриб’юторів, виробників і продавців професійного звукового та світлового обладнання Ольга Кушпитовська, співачка та автор пісень Тетяна Решетняк (TAYANNA), засновниця форуму концертної індустрії Kyiv Music Days Євгенія Стрижевська, директор музичної PR/Digital агенції «Много воды» Олександр Варениця, промоутер та організатор фестивалів Ростислав Кулик та ін.

Наразі, вже є 16 осередків, які представляють Профспілку у різних областях України. «Всеукраїнська професійна спілка працівників музичної індустрії» відкрита для артистів, музикантів, авторів пісень, продюсерів, промоутерів, прокатників сценічного обладнання, організаторів музичних фестивалів та інших представників індустрії.

Першим кроком членів Профспілки стало подання до Верховної Ради України пропозиції про створення профільного підкомітету Музичної індустрії. За результатами засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, ініціативу сприйняли позитивно і вже у вересні будуть розглядати питання про створення такого підкомітету.  

В планах Української музичної Профспілки розробка програми розвитку Музичної індустрії на 5 років, яка буде запропонована державі.

Новости шоу-бизнеса: Ведущий Анатолий Анатолич рассказал, как посетить Марс, не выезжая из Украины

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

"У меня было!": Вышел первый выпуск подкаста от...

С 28 октября слушайте рассказы креативных продюсеров об индустрии производства...

Бабкін, Джамала та інші відомі артисти виступили на...

У Національній опері України відбулася церемонія нагородження лауреатів...

Три теста и 9 тысяч гривен: Анатолий Анатолич...

Ведущий программы «Ранок з Україною» на телеканале «Україна» Анатолий...

Netflix создаст полнометражный мультфильм о группе Gorillaz

Британская виртуальная группа Gorillaz, которая выступит на сцене фестиваля UPark-2021,...

Alina Pash презентовала сет, записанный вместе с SEMPAI для...

Украинская певица Alina Pash (Алина Паш) презентовала сет, записанный вместе с киевским...

В ток-шоу «Касается каждого» – вся правда о похищении...

В пятницу, 30 октября, в 18:00 на «Интере» в социальном ток-шоу «Касается...

Анонсы ток-шоу «Полезная программа» с 3 по 7 ноября

Во вторник, 3 ноября, в 10:00 на «Интере» выйдет выпуск ток-шоу, посвященный кофе.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка