Віра Кекелія на 9-му місяці вагітності вдома зняла кліп

11 Апреля 2020

В той час як світ звикає жити в умовах обмежень через пандемію, професіонали творчої сфери об’єднуються в рамках карантинного проекту #ShootAtHome, щоб надихати людей творити, не виходячи з дому.

Співачка Віра Кекелія наразі насолоджується своїм цікавим станом і готується вперше стати мамою. Однак і про роботу виконавиця не забуває. Так, артистка порадувала прихильників випуском нового треку "Отдушина", відео на яке зняла вдома. Для його створення не використовувалась професійна техніка: знімання відбувалися на телефон, а спілкування з режисерами – через месенджери.

В атмосферному кліпі Віра з’являється у досить відвертому образі, демонструючи вже кругленький животик. Як відомо, артистка перебуває на 9 місяці вагітності.

"Це кліп-настрій. Він про стан жінки наодинці з собою. Звичайно ж, в ньому – і мої відчуття того особливого стану, в якому я перебуваю зараз. Ми зняли цей кліп, щоб підтримати людей, які зараз перебувають вдома. А також – щоб показати, що карантин – не завада для творчості, а ще один привід розширити власні межі та знайти нові можливості для прояву себе", – розповіла Віра.

Авторами ідеї виступили Леся Подолянко та Дмитро Гук – кліпмейкери та режисери проєктів "Голос країни" і "Танці з зірками". Вони керували процесом дистанційно, через відео-зв’язок. Зображення режисерів, а також реальний час знімань та заряд телефону видно в кадрі кліпу.

Творча команда навмисне використовувала лише підручний реквізит, щоб показати: навіть в обмежених умовах можна створювати цікавий креативний продукт. Під час знімань було використано три рулони звичайної прозорої плівки та випадково розбито один мобільний телефон.

Пісню "Отдушина" Віра написала сама. Оператором відео виступив чоловік співачки, музикант Роман Дуда (DUDA), вперше спробувавши себе у такій ролі. Пост-продакшн виконав Андрій Шевчук.

Кекелія створила кліп в рамках карантинного проєкту #ShootAtHome (знімай вдома - прим.ред) від режисерів Лесі Подолянко та Дмитра Гука. Проект демонструє, що можна знаходити нові можливості для творчості, залишаючись вдома та не порушуючи умов карантину. В рамках #ShootAtHome вийде серія кліпів, знятих дистанційно за участю відомих артистів українського шоу-бізнесу.

Новости шоу-бизнеса: 15-річна донька Олі Полякової "одягла" сукню із подушки

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Свій дебютний кліп Hutsul Planet зняли на висоті понад 1800...

Режисером відео виступив відомий український кінорежисер та кліпмейкер Тарас Химич.

Прем'єра «Дзеркало життя»: завершальна серія...

Mirrors of Life / Дзеркало життя – третя, заключна, серія оригінальних анімаційних історій...

"Зимова казка": DZIDZIO презентував новорічний кліп

Популярний український артист DZIDZIO випустив новий відеокліп на пісню "Зимова казка".

Переможниця «Голосу країни» Оксана Муха презентує...

«Не забувай мене» - загадково-екстремальна історія про художника, який в пошуках...

Прем'єра пісні "Знову" музичного проекту Святослава...

Святослав Вакарчук, поки Океан Ельзи дописує наступний альбом, вирішив презентувати...

Кліп-реконструкція. «Рекрутська коломийка» - прем'єра...

Історичні паралелі України: як війна може втрутитися у людську долю.

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка