"Центренерго" сплатило 102 млн грн державним вугільним шахтам

03 Июля 2020 0

ПАТ "Центренерго" сплатило державним вугільним шахтам 53 млн грн за останні два тижня червня та ще 49 млн гривень 1 липня.

Розрахунок здійснюється відповідно до розробленого новим керівництвом компанії планом погашення заборгованостей за отримане вугілля.

Зазначимо, ПАТ «Центренерго» є єдиним споживачем вугілля з державних шахт, отож конструктивне та взаємовигідне співробітництво є єдиним шляхом роботи для підприємств. Водночас трудовий колектив та керівництво компанії розуміють важливу соціальну функцію, яка покладено на ПАТ "Центренерго", щодо збереження вугільної промисловості країни.

"У "Центренерго" ми розробили план розрахунку з українськими вугільними шахтами, який вже реалізується. Я взяв це питання під особистий контроль одразу після призначення на посаду. Ми вже сплатили понад 100 млн грн, пришвидшивши розрахунки у липні. Невдовзі це дозволить зняти питання про зарплати шахтарів з порядку денного - звичайно, якщо на шахтах не буде зловживань", - зазначив в. о. генерального директора ПАТ «Центренерго» Олександр Корчинський.

Він наголосив, що погашення заборгованості перед державними вугільними шахтами — одне з пріоритетних завдань для керівництва компанії. Попри скрутне фінансове становище компанії та 1,4 млрд грн заборгованості з боку ДП "Енергоринок" за вироблену електроенергію, у новому графіку розрахунків на липень вдалося пришвидшити темпи погашення боргів перед вугільними підприємствами. Вже 1 липня компанія додатково сплатила 49 млн грн з запланованих 120 млн грн в межах липневого графіку, після перерахування 53 млн грн в останні два тижні червня.

Наголошуємо, маніпулятивні та завідомо неправдиві повідомлення щодо стану розрахунків та завищення реальної суми заборгованості ПАТ «Центренерго» є неприпустимими та деструктивними. З метою стабілізації ситуації та виведення з кризи енергетичної галузі України, закликаємо ЗМІ та громадськість користуватися тільки офіційними та перевіреними даними.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

ФДМУ здійснив заміну керівника ПАТ "Центренерго" і...

29 травня 2020 року Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко особисто...

ОБСЄ в Україні надаватиме підтримку реформуванню...

Фахівці ОБСЄ допоможуть Державній екологічній інспекції отримувати іноземну...

Кабмин выделил средства на жилье переселенцам

На приобретение 18 квартир и одного дома для временного проживания 55 переселенцев...

Озвучены цены на газ для населения

ООО "Газопоставляющая компания (ГПК) "Нафтогаз Украины" обнародовала цену продажи...

НБУ аннулировал лицензии 25 финкомпаний

Национальный банк аннулировал лицензии 25 финансовых компаний

На Артемсоли сменился директор

Кабинет министров согласовал назначение Павла Бойчука на должность и.о. директора...

НБУ в июле оштрафовал шесть банков за нарушения в...

НБУ в июле-2020 применил к шести банкам и одному небанковскому финансовому учреждению...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка