"Центренерго" сплатило 102 млн грн державним вугільним шахтам

03 Июля 2020 0

ПАТ "Центренерго" сплатило державним вугільним шахтам 53 млн грн за останні два тижня червня та ще 49 млн гривень 1 липня.

Розрахунок здійснюється відповідно до розробленого новим керівництвом компанії планом погашення заборгованостей за отримане вугілля.

Зазначимо, ПАТ «Центренерго» є єдиним споживачем вугілля з державних шахт, отож конструктивне та взаємовигідне співробітництво є єдиним шляхом роботи для підприємств. Водночас трудовий колектив та керівництво компанії розуміють важливу соціальну функцію, яка покладено на ПАТ "Центренерго", щодо збереження вугільної промисловості країни.

"У "Центренерго" ми розробили план розрахунку з українськими вугільними шахтами, який вже реалізується. Я взяв це питання під особистий контроль одразу після призначення на посаду. Ми вже сплатили понад 100 млн грн, пришвидшивши розрахунки у липні. Невдовзі це дозволить зняти питання про зарплати шахтарів з порядку денного - звичайно, якщо на шахтах не буде зловживань", - зазначив в. о. генерального директора ПАТ «Центренерго» Олександр Корчинський.

Він наголосив, що погашення заборгованості перед державними вугільними шахтами — одне з пріоритетних завдань для керівництва компанії. Попри скрутне фінансове становище компанії та 1,4 млрд грн заборгованості з боку ДП "Енергоринок" за вироблену електроенергію, у новому графіку розрахунків на липень вдалося пришвидшити темпи погашення боргів перед вугільними підприємствами. Вже 1 липня компанія додатково сплатила 49 млн грн з запланованих 120 млн грн в межах липневого графіку, після перерахування 53 млн грн в останні два тижні червня.

Наголошуємо, маніпулятивні та завідомо неправдиві повідомлення щодо стану розрахунків та завищення реальної суми заборгованості ПАТ «Центренерго» є неприпустимими та деструктивними. З метою стабілізації ситуації та виведення з кризи енергетичної галузі України, закликаємо ЗМІ та громадськість користуватися тільки офіційними та перевіреними даними.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

ФДМУ здійснив заміну керівника ПАТ "Центренерго" і...

29 травня 2020 року Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко особисто...

НБУ в июле оштрафовал шесть банков за нарушения в...

НБУ в июле-2020 применил к шести банкам и одному небанковскому финансовому учреждению...

Доллар растет

Курс доллара в обменниках киевских банков вернулся в росту

На карантине люди стали работать дольше

На карантине люди стали работать в среднем на 48,5 мин дольше, а также у них увеличилось...

Названы самые "грязные" предприятия Украины

Госслужба статистики составила список самых загрязняющих окружающую среду...

Частина земель Національної академії аграрних наук...

Національна академія аграрних наук не здійснює належного обліку земель, які...

Доходы госбюджета в июле перевыполнены на 8% –...

Доходы государственного бюджета в июле 2020 года составили 68,92 млрд грн, что на 8% больше...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка