Держекоінспекція з 19 по 25 червня пред'явила претензій на суму більше 15 млн грн

26 Июня 2020 0

Державна екологічна інспекція з 19 по 25 червня 2020 року провела 661 перевірку на 319 об'єктах державного нагляду (контролю), склала 692 протоколи про адміністративні правопорушення. Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 199 тисяч гривень. До державного бюджету стягнуто 170 тисяч гривень.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований на своїй сторінці у Facebook.

«За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 43 млн 29 тисяч гривень», - написав Андрій Мальований.

За слова голови ДЕІ, загальна сума пред'явлених претензій складає 15 млн 359 тисяч гривень. Стягнуто збитків в добровільному та примусовому порядку на суму 2 млн 597 тисяч гривень.

Посадовець відзначив найбільш резонансні порушення. Це, по-перше, – незаконна рубка дерев у Вінницькій і Донецькій області. По-друге, це стихійні сміттєзвалища у столиці, на Київщині, Одещині та Сумщині. Та незаконне використання надр на Тернопільщині, Херсонщині та Буковині.

«У ландшафтному заказнику місцевого значення «Берізки» на Вінниччині незаконно вирізали понад 120 дерев. Держекоінспекція нарахувала збитків на суму 769 тисяч 462 гривні. Претензію пред'явлено Четвертинівській сільській раді Тростянецького району», – зазначив Андрій Мальований.

«Незаконну рубку дерев зафіксовано на Донеччині, – написано у повідомленні. – Лісозахисних смугах на території Волноваського району та в лісах на території Олександрівського лісництва «Покровського лісового господарства», в тому числі на території природно-заповідного фонду. Інспекція розрахувала збитки на загальну суму 2 млн 535 тисяч 421 гривня та направила позови до Волноваського та Олександрівського районних судів Донецької області».

«На Київщині два стихійних сміттєзвалища з середньою висотою 1,8 м містять небезпечні відходи (І-ІV класів небезпеки). Інспекцією нарахувала збитки на суму 2 млн 53 тисяч 147 гривень. Матеріали направлено до Вишгородського ВП ГУНП в Київській області», – повідомив Андрій Мальований.

Посадовець зазначив, що у столичному парку «Партизанська Слава» засмічено будівельними відходами. Інспекцією розрахувала збитки на суму 20 млн 135 тисяч 718 гривень. Матеріали направлено до ГУ НП у м. Києві.

«На Одещині ТОВ «Агро Південь-3» влаштувало стихійне звалище з будівельним та побутовим сміттям. Інспекція розрахувала збитки та пред'явила претензію підприємству на суму 548 тисяч 621 гривня. Матеріали направлено до Комінтернівської місцевої прокуратури в Одеській області», – повідомляє Андрій Мальований.

«На Сумщині ТОВ «Зеленбуд» експлуатували полігон ТПВ без відповідного дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, – зазначає Андрій Мальований. – Інспекцією розраховано збитків та пред'явлено претензію підприємству на суму 11 млн 358 тисяч 593 гривні. Матеріали передано до прокуратури Сумської області».

Посадовець повідомив, що за забір глини біля с. Стінка Бучацького району інспекція розрахувала збитків на суму 1 млн 103 тисячі 293 гривні. Матеріали направлено до ГУ НП в Тернопільській області.

«На Херсонщині за забір підземних вод без спеціального дозволу на користування надрами інспекція пред'явила претензію МКП «Водограй» Білозерської селищної ради на суму 559 тисяч 888 гривень», – повідомляє Андрій Мальований.

«Інспекція Карпатського округу розрахувала збитки на суму 1 млн 79 тисяч 111 гривень за самовільне видобування піщано-гравійної сировини в межах Магальської ОТГ Новоселицького району між селами Остриця та Прут, поблизу річки Прут (за межами прибережної захисної смуги на відстані понад 150 м). Матеріали направлено до Новоселицького ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області», – зазначив голова ДЕІ.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Забруднення річки та незаконна рубка дерев:...

З 26 червня по 2 липня 2020 року Державна екологічна інспекція провела 441 перевірку на 237...

У Держекоінспекції обіцяють оновити кадри

У ДЕІ наразі кадровий «голод», тому запрошують нових людей

Понад 4,9 мільйона гривень збитків за порушення...

З 5 по 11 червня територіальні та міжрегіональні територіальні органи Державної...

Держекоінспекція проведе комплексну перевірку...

Новообраний голова Державної екологічної інспекції дав доручення щодо перевірки...

Держекоінспекція отримає статус правоохоронного...

Державна екологічна інспекція офіційно отримає статус правоохоронного органу, що...

Держекоінспекції слід відновити повноцінну роботу в...

Державна екологічна інспекція повинна отримати безперешкодний доступ до портових зон...

Обсяг будівельних робіт в Україні зменшився

У травні 2020р. індекс будівельно їпродукції становив: сезонно скоригований (порівняно з...

Як збільшився максимальний розмір допомоги по...

З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено...

Парламент уволил главу АМКУ

Верховная Рада поддержала постановление об увольнении Юрия Терентьева с должности...

Каждая вторая фура в Украине перегружена

В Украине за сутки проверили 18 пунктов габаритно-весового контроля, в результате чего...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка