Мінстратегпром запустив офіційний вебсайт

25 Января 2021

25 січня у новоствореному Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України почав працювати офіційний вебсайт mspu.gov.ua. Він призначений для інформування громадськості та журналістів про діяльність Мінстратегпрому.

«Сайт сприятиме прозорості роботи Міністерства, розширить можливості доступу громадян до публічної інформації та слугуватиме майданчиком для зворотного зв'язку», – сказав Державний секретар Ігор Яковлєв.

Вебресурс Мінстратегпрому виконано в єдиному для центральних органів виконавчої влади дизайні. Сайт інтегрований з Урядовим порталом, сайтами міністерств, служб, агентств, держінспекцій та місцевих органів влади.

Для створення вебсайту Мінстратегпрому використано платформу, розроблену на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України. Вебресурс Мінстратегпрому має уніфіковані для держорганів структуру та функціональні можливості. Нині сайтами, створеними на новій платформі, користується близько десяти міністерств і відомств.Окрім новин про діяльність Мінстратегпрому, на вебсайті можна ознайомитися з різними аспектами роботи Міністерства, зокрема з нормативно-правовою базою чи кадровою політикою.

Великий розділ інтернет ресурсу призначено для громадськості – він містить такі рубрики: «Доступ до публічної інформації», «Звернення громадян», «Консультації з громадськістю» та інші. У рубриці «Пресцентр» публікуватимуться анонси подій за участю керівництва Мінстратегпрому, медіагалареї, новини.На сайті розміщено поштову адресу Міністерства для листування, номери телефонів, електронну пошту для подання запитів на публічну інформацію.Вебсайт Мінстратегпрому працює в режимі тестової експлуатація.

Нагадаємо, досі відділ взаємодії зі ЗМІ, зв'язків із громадськістю та медіааналізу Мінстратегпрому поширював інформацію через офіційні Фейсбук-сторінки Віце-прем'єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського та Мінстратегпрому. Ці сторінки як канали поширення інформації підтримуватимуться і надалі.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Керівництво Мінстратегпрому взяло участь у...

18 лютого Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей...

Коментар Мінстратегпрому щодо заяви народного...

2 лютого 2021 року народний депутат України Дмитро Наталуха озвучив з трибуни ВРУ...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка