Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за 2020 рік. Так, рибоохоронними патрулями здійснено 14 300 рибоохоронних рейдів. У результаті проведених заходів виявлено 46 741 порушення, з яких майже третина (30%) є грубими (13 835). Найбільшу кількість порушень викрито Черкаським, Дніпропетровським, Полтавським, Херсонським, Київським рибпатрулями, а також Азовським басейновим управлінням.
У рамках рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників понад 150 тонн (150 484 кг) водних біоресурсів та 53 087 заборонених знарядь лову. Крім того, затримано 1 401 транспортний засіб. За цей період складено та направлено до судів 16 584 справи для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 211 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень.
Завдяки роботі рибпатрульних протягом 2020 року виявлено порушень на понад 108 млн грн збитків, що більше ніж в 2 рази в порівнянні з минулим роком (44,5 млн грн збитків). Зокрема, 39 млн грн викрито Азовським басейновим управлінням, 20 млн грн – Миколаївським рибпатрулем, 9,2 млн грн – Івано-Франківським рибпатрулем, 7 млн грн – Луганським рибпатрулем та 6,7 млн грн – Управлінням оперативного реагування Держрибагентства.
Найбільшої шкоди рибній галузі порушники завдали у квітні-червні – під час нерестової заборони. В цей період викрито майже 15 тис. правопорушень зі збитками на понад 43 млн грн.
«Державні інспектори мають посилити контроль за водними об'єктами для захисту рибних запасів України. А громадяни у свою чергу повинні дотримуватися встановленого природоохоронного законодавства та не завдавати шкоди рибному господарству держави. Лише відповідальне ставлення допоможе збереженню та примноженню популяцій іхтіофауни у наших водоймах», - наголошує Голова Держрибагентства Ганна Шишман.
Нагадуємо, що близько 500 державних інспекторів здійснюють рибоохоронні рейди на водоймах, перевіряють законність придбання або збуту риби та інших водних біоресурсів, контролюють дотримання Режимів промислового рибальства підприємствами галузі, проводять роз'яснювальну роботу щодо правил рибальства, безпосередньо співпрацюють із громадськістю тощо.
Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях Facebook, Twitter, Livejournal, а также Telegram
Теги: Госрыбагентство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
По данным Государственной службы статистики Украины, в течение января-октября 2020 году...
В течение января-октября 2020 года общий вылов рыбы и других водных биоресурсов составил...
По данным Госстата, Украина в течение июля 2020 года поставила на внешние рынки 346 тонн...
Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за п'ять місяців 2020...
Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за травень 2020 року....
Тотальное уничтожение рыбного ресурса приведет к тому, что к 2050 г. в отечественных...
США объявили о предоставлении первого пакета помощи Украине на сумму 125 миллионов...
Средняя номинальная зарплата украинцев за январь 2021 года была на 15,0% больше той,...
Сегодня состоялась церемония подписания первых кредитных договоров между банками и...
С понедельника, 1 марта, в Украине будут проиндексированы пенсии 8 млн украинцев. В...
Комитет по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики Верховной Рады...
На государственном предприятии "Одесский авиационный завод" планируется запуск...
Комментарии 0