УААПФ підписала відкрите звернення до Прем'єр-Міністра України з підтримкою запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи

08 Декабря 2020

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ), Всеукраїнська асоціація недержавних пенсійних фондів (ВАНПФ), а також Українська Асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ) і Професійна Асоціація учасників ринків капіталу та деривативів України (ПАРД) звернулись до Прем’єр-Міністра України з підтримкою запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи.

У своєму зверненні УААПФ, ВАНПФ, ПАРД та УАІБ підтримують послідовні дії Уряду та Прем’єр-міністра України щодо розвитку пенсійної реформи, зокрема її накопичувальної складової, шляхом запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи, яка дозволить вирішити питання пільгового пенсійного забезпечення працівників шкідливих професій.

Профільні асоціації підкреслили важливість інтеграції накопичувального пенсійного забезпечення у розв’язання таких питань як соціальний захист працівників підприємств, що передаються на приватизацію, залучення накопичувальних фондів у якості інституційних інвесторів до реформи ринку землі, державних стратегічних інвестиційних проєктів, додаткове пенсійне забезпечення працівників державних підприємств, державних службовців на заміну скасованих пенсій за вислугу років, тощо.

Вирішення проблеми відшкодування роботодавцями державі пільгових пенсій, які виплачуються працівникам шкідливих та важких виробництв, шляхом використання існуючої інфраструктури накопичувального пенсійного забезпечення є прикладом саме такої важливої інтеграції. Що в свою чергу також сприятиме розвитку інфраструктури накопичувального пенсійного забезпечення в нашій країні, що вкрай важливо напередодні запровадження обов’язкових пенсійних накопичень.

Представники ринку також зауважили на необхідності підвищення якості державного регулювання накопичувального пенсійного забезпечення з боку НКЦПФР як державного регулятора. Оскільки якість та професійність державного регулювання є запорукою стійкого розвитку системи, надійного захисту пенсійних накопичень людей та відповідного зростання довіри до фінансового сектору.

Професійна спільнота готова долучитися до роботи над необхідними рішеннями та нормативними актами для забезпечення ефективної та надійної роботи накопичувальної пенсійної системи, її послідовного впровадження та подальшого розвитку.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Відкрите звернення трудового колективу авіакомпанії...

Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України звернулася з відкритим листом до...

Депутати міськради попросили Верховну Раду...

Чернівецька міська рада звернулася до президента України, Кабінету міністрів,...

Налоговая списала долги украинцев

Государственная налоговая служба в автоматическом режиме аннулировала долги 3 млн 656...

Государство рискует потерять 12 млрд грн от...

Фонд государственного имущества (ФГИ) Украины во главе с Дмитрием Сенниченком...

Морозы увеличили потребление газа в Украине

Суточное потребление природного газа в Украине из-за установившихся существенных...

Украина договорится с МВФ по тарифам, - Шмыгаль

Правительство Украины и НАК "Нафтогаз Украины" проводят активные консультации с...

Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99...

Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення...

ПФУ: Утвержден показатель средней заработной платы за...

В Украине средний показатель заработной платы в ноябре 2020 года для исчисления пенсии...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка