Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський провів зустріч з Послом Узбекистану Алішером Курмановим

11 Марта 2021

11 березня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

«Співробітництво між нашими державами має давню історію і, що важливо, останнім часом демонструє позитивну динаміку. І це в умовах коронакризи», – наголосив глава Мінстратегпрому.

За словами Олега Уруського, обсяг торгівлі товарами та послугами між країнами у 2020 році зріс до 449,6 млн доларів, що на 130% більше у порівняння з 2019-м (345 млн доларів). Експорт українських товарів до Республіки Узбекистан торік зріс на 137% і становив 295,6 млн доларів. Зріс також імпорт – до 137 млн доларів.

Сторони обговорили стан поточних відносин і констатували, що нинішня позитивна динаміка відкриває перспективи для розвитку та поглиблення подальших відносин між країнами.

«Наголосили на необхідності пожвавлення роботи Спільної українсько-узбецької комісії зі всебічного співробітництва. Останній раз її засідання відбулося у 2007 році, а зараз уже 2021-й. Така ситуація є неприйнятною і потребує належних заходів для відновлення ефективної роботи комісії», – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Олег Уруський підтримав пропозицію Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні щодо необхідності організації та проведення дзеркальних виставок – узбецької продукції в Україні та української – в Узбекистані.

«Це відкриє можливості не лише для ознайомлення з потенціалом обох країн, а й сприятиме розвитку двосторонніх відносин», – сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Олег Уруський та Алішер Курманов вважають, що Україна та Республіки Узбекистан можуть стати провідниками для розвитку співпраці з партнерами на різних сторонах Євразійського континенту.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський зустрівся з...

2 червня Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей...

Мінстратегпром підписав Меморандум про співпрацю з...

28 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей...

У рамках ГУАМ створять Міжнародний центр інновацій та...

Найближчим часом у рамках ГУАМ створять Міжнародний центр інновацій та трансферу...

Уруский сообщил о еще одном заказе у ГП «Антонов»

В 2021 году у ГП «Антонов» будет заказано 4 самолета Ан-74.

Олег Уруський: «Готується нове замовлення на чотири...

В інтерв’ю радіо «Армія FM» Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з...

Олег Уруський провів в ОАЕ переговори про залучення...

22 лютого, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка