Запустили чат-бот Департаменту екології Київської ода

17 Июня 2020 0

Обласна влада зробила черговий крок до покращення спільного, з мешканцями області, контролю за якістю екологічного стану Київщини. Та тепер має у своїй команді першого робота, - повідомляє Пресслужба Київської облдержадміністрації.

Департамент екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації запустив сьогодні офіційний інформканал: спеціальний чат-бот в Telegram та у Messendger.

Його розробляли майже пів року. «Канал створено заради налагодження прямого зв'язку з мешканцями Київщини, – розповідає Євген Калінін, заступник голови Київської обласної державної адміністрації. – Намагаємося оперативно інформувати громадськість про стан довкілля, допомагати їм у вирішенні й екологічних питання та швидко отримувати зворотний зв'язок щодо нагальних екопроблем».

Чат-бот і назвали відповідно: ЄноТік. Його легко знайти на офіційній сторінці Департаменту: http://ecology-kievoblast.com.ua/ чи в додатку Telegram й за ім'ям @ecoecobotbot.

На сьогодні він пропонує інформацію та послуги за кількома напрямками. Насамперед, це оперативні дані про стан атмосферного повітря у 13 містах Київської області (Бровари, Бориспіль, Васильків тощо).

Крім того, програма дозволяє отримати консультацію з адміністративних послуг. В тому числі: про дозволи на викиди речовин, що забруднюють середовище, декларації про відходи, оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку.

Новостворений інструмент допоможе дізнатися як правильно подати скаргу щодо порушення екологічного законодавства та поінформує про наявність дозвільних документів на конкретному підприємстві.

А ще, за допомогою ЄноТіка можна подавати пропозиції та звернення до Департаменту екології та природних ресурсів.

Програма щойно запущена. Поступово її розвиватимуть та вдосконалюватимуть. Ми всі гідні того, щоб жити під чистим небом та дихати свіжим повітрям. І для цього потрібно працювати.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

МВД в Telegram запустило чат-бот для противодействия...

Министерство внутренних дел открыло в мессенджере Telegram чат-бот, который помогает...

Як збільшився максимальний розмір допомоги по...

З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено...

Парламент уволил главу АМКУ

Верховная Рада поддержала постановление об увольнении Юрия Терентьева с должности...

Каждая вторая фура в Украине перегружена

В Украине за сутки проверили 18 пунктов габаритно-весового контроля, в результате чего...

Украинский ГМК в первом полугодии сократил выплавку...

Металлургические предприятия Украины в первом полугодии 2020 года сократили выплавку...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка