Київрада призначила чотирьох нових заступників мера з питань здійснення самоврядних повноважень

08 Декабря 2020

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати погодили призначення Володимира Прокопіва на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Він займатиметься розвитком місцевого самоврядування в столиці та міжнародним співробітництвом Києва містами-побратимами і європейськими організаціями. Також Прокопів підкреслив важливість відновлення районних рад у столиці. Про це сьогодні, 8 грудня, повідомляє прес-служба Київради.

«Київ потребує відновлення райрад. Але не армії чиновників, які проїдають міський бюджет, а ефективних комунікаторів між владою та громадою. Зараз на одного депутата КМР припадає в середньому по 30 тисяч киян, важко охопити всі проблеми. Районні депутати мають покращити комунікацію та пришвидшити вирішення всіх нагальних питань. Я сподіваюся, що теперішній депутатський корпус впорається з задачею відновлення районних рад», - зазначив Володимир Прокопів.

Окрім того, на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень призначено Олексія Кулебу, Олену Говорову та Костянтина Усова.

Довідково:

Володимир Прокопів розпочав свою роботу в КМДА у 2007 році, опікувався справами молоді. Згодом став провідним спеціалістом відділу контролю за дотриманням вимог земельного законодавства Державної інспекції сільського господарства. Депутат Київради VIII – IX скликання. З грудня 2015 до 2020 року обіймав посаду заступника міського голови — секретаря Київради.

Володимир Прокопів ініціював перетворення першого поверху Київради на публічний простір. Також був апологетом запровадження у столиці Громадського бюджету та електронних петицій до міської влади. П'ять років поспіль очолював офіційну делегацію України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи. Веде активну політику на міжнародній арені, переймаючи європейський досвід у сфері місцевого самоврядування.

Олексій Кулеба за освітою економіст. Був депутатом Ржищівської міської ради Київської  області. Має досвід викладацької діяльності в ПАТ «МАУП» та Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Працював на посаді менеджера комунального підприємства Київської обласної ради «КИЇВ-МЕДІА». Був радником КП «Плесо». З 2019 року - директор Департаменту міського благоустрою КМДА.

Олена Говорова призер Олімпійських ігор. Виборола бронзову олімпійську медаль на сіднейській Олімпіаді в потрійному стрибку. Працює фізичною особою-підприємцем, має досвід роботи на керівних посадах. Понад 15 років є членом Національного олімпійського комітету.

Костянтин Усов має освіту журналіста та правознавця. Створив низку приватних теле-та радіо- компаній. Був радником Голови Одеської державної адміністрації. У 2014 році став депутатом Верховної Ради восьмого скликання від фракції «БПП «Солідарність».

У Верховній Раді працював на посадах заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та секретаря Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації. Брав безпосередню участь у створенні Закону «Про освіту». Був членом комітету рівності і недискримінації ПАРЄ та членом комітету ПАРЄ по обранню суддів Європейського суду.

Читайте новости Украины и мира на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

Руководить областями будут префекты

По завершении децентрализации глав ОГА заменят префекты, которые будут выполнять...

Сержант Остальцев с пиццей ветеранов

«Мені подобаються ті емоції, які дарує мені мій проект. І я не розумію, як можна...

В Киеве обвалился потолок в переходе на Майдане...

В Киеве произошел обвал стены в подземном переходе на Майдане Незалежности. В...

В Киеве вновь высокий уровень загрязнения воздуха

В Киеве вновь зафиксировали превышение нормы загрязнения воздуха. Вредные вещества...

Под Киевом построят "модельную тюрьму": что это...

Под Киевом и Львовом будут построены новые следственные изоляторы - "модельные тюрьмы"....

"Работа" в Офисе президента за 200 тысяч долларов:...

Правоохранители задержали гражданина Украины, который "продавал" должность в Офисе...

19 січня у Києві утримається морозна погода, на дорогах...

19 січня у Києві утримається морозна погода, на дорогах місцями ожеледиця. Про це...

Екологи оштрафували Київський крематорій на понад 5...

Інспектори виявили засмічення території крематорію залишками плит, цеглою,...

Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто
Авторские колонки

Блоги

Ошибка