Створити літак, почути Сікорського, скуштувати «Політ Сікорського»

16 Мая 2018 1 0

Sikorsky mini-fest в Києві

З нагоди Міжнародного дня музеїв та дня народження видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського 20 травня в Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. Він триватиме з 12:00 до 16:00. В цей час у просторі виставки «Наш Сікорський» відбудеться серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Під час екскурсій батьки і діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром.

Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі. 

«Майстерня Сікорського» запросить на майстер-класи з моделювання і дизайну літальних апаратів.

експозиція, присвячена І. Сікорському

«Ми пропонуємо дітям створити власні міні-літаки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3d-модель вертольота, розмалювати її та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим – створити об’ємну модель літачка з пінопласту з найпростішою системою запуску або змайструвати з підручних матеріалів повітряного змія. Літачки та зміїв навіть можна буде потренуватися запускати в небо в музейному дворі», — розповіли нам у музеї. 

Передбачений у фестивальному просторі й кавовий куточок. Завітавши до нього, батьки та діти зможуть скуштувати чай «Політ із Сікорським» або прохолодні лимонади і смачні десерти, створені за рецептами українців світу.

Спостерігати за акцією можна в соцмережі Фейсбук.

Інші новини: Белорусские коллективы — на «Карпатском просторе»


Читайте последние новости культуры и новости о досуге в Украине на страницах «2000» и в социальных сетях FacebookTwitterLivejournal, а также Telegram

загрузка...
Loading...

Загрузка...
Загрузка...

Выходные в Киеве: 7 полезных советов для тех, кто...

Это самый большой город Украины с пестрым разнообразием культурной и светской жизни....

Кабмин инициирует проверку мэрии Киева

Премьер-министр Алексей Гончарук назначил аудит деятельности столичной власти

В Киеве загрязнение воздуха превысило допустимый...

Показатели концентрации пыли, диоксида серы, оксида азота и формальдегида в городском...

Богдан: уволить Кличко мы обязаны

«Уволить мы обязаны, а вопрос назначения — это вопрос президента», — заявил...

В Киеве ограничено движение на зеленой ветке метро

Станция «Позняки» закрыта, поскольку здесь из-за технической неисправности...

В Киеве состоялся альтернативный Марш защитников

В Киеве в рамках празднования Дня независимости страны проходит Марш защитников...

Комментарии 1
Войдите, чтобы оставить комментарий
Denis

>Під час екскурсій батьки і діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора

Я так подозреваю рассказ будет звучать примерно так "жил был к Киев мальчик, занимался авиамоделированием, а потом .. бац... и в америках"...
Будут ли рассказывать о машинах благодаря которым он собстно и стал известен, о самых больших в мире самолетах - ведь их он создавал как русский авиаконструктор..

- 3 +
Loading...
Получить ссылку для клиента

Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка