У Київському палаці дітей та юнацтва діти з інспекторами ДАІ вивчали дорожню грамоту

16 Июня 2014 0

Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму як ніколи набуває своєї актуальності влітку. Адже у період літніх канікул більшість дітей свій вільний час проводить на вулицях, без нагляду дорослих. Захопившись своїми справами діти часто нехтують правилами дорожнього руху. А це нерідко призводить до дорожньо-транспортних пригод за їх участю. Аби попередити такі випадки інспектори ДАІ в цей період проводять зустрічі з маленькими пішоходами, аби нагадати їм дорожню грамоту. 

Так, у четвер, 12 червня, працівники ДАІ завітали до Київського Палацу дітей та юнацтва, де привітали дівчаток та хлопчиків із закінченням навчального року та початком літніх канікул. І зрозуміло, нагадали малечі, як правильно поводити себе на вулиці.  

Урок на тему: «Безпечна поведінка на дорозі» вийшов дуже жвавим, що приємно здивувало, - говорить старший інспектор столичної ДАІ Ольга Полякова. Дітлахи охоче спілкувалися із співробітниками міліції, згадували правила дорожнього руху і відповідали на поставлені питання.

А за правильні відповіді- отримували заохочувальні подарунки – зошити з дорожніми знаками та листівки з нагадуваннями основ правильної поведінки пішоходів. Крім того, діти  із задоволенням  подивилися тематичні мультфільми». Також маленькі учасники дорожнього руху вивчали жести регулювальника. Інспектор ДАІ жезлом вказував маленьким пішоходам напрямок руху, а вони неухильно виконували його вимоги. Наостанок, дітлахи охоче фотографувалися біля патрульної машини та мотоцикла.

«Захід, який провели інспектори ДАІ був побудований в ігровій формі і залишив у дітей приємні враження, -  зазначила  директор Київського Палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська. Адже діти не лише  уважно слухали розповідь інспектора про правила дорожнього руху, а й розгадували загадки, брали участь у тематичних іграх». Такі профілактичні заходи вкрай важливі і потрібні. Це ще одна сходинка до підвищення знань з ПДР, яка сприятиме зниженню рівня дитячого дорожнього травматизму».

ВДАЇ печерського району (за інформацією Удаї м. Києва)

загрузка...

Загрузка...

Вторую очередь реконструкции парка «Владимирская...

Во вторую очередь входят работы на территории нижнего плато склона

Осторожно: на киевских пляжах лучше не купаться

В пробах, отобранных в водоемах, обнаружено несоответствие санитарным нормам  

«Пока туповатый мэр наслаждается жизнью и выгодами»:...

Экс-министр юстиции Украины прокомментировала скандал вокруг киевского мэра Виталия...

В Киеве проходит крестный ход УПЦ по случаю годовщины...

В центре Киева тысячи верующих Украинской православной церкви (МП) проводят крестный...

На Бориспольской трассе из фуры на дорогу высыпались...

На Бориспольской трассе под Киевом из прицепа фуры прямо во время движения высыпались...

Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Idealmedia
Загрузка...
Ошибка