Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest відбудеться в Києві

06 Июня 2018 0

У Києві відбудеться Перший фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest, створений у співпраці Інституту проблем сучасного мистецтва та Української асоціації жіночих досліджень у мистецтві (UAFRA). У програмі фестивалю поєднано виставкову та науково-дослідну складові.

Жіноче образотворення функціонує не лише в концептуальних або естетичних вимірах — одним своїм існуванням воно порушує складні питання про роль та сприйняття жінки в сучасному суспільстві. Жінки-художниці, багатогранні за своєю природою, у власних творах перетинають дисциплінарні кордони та виходять за межі питання гендерної відмінності.

Фокус-тема Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2018 – «Мистецтво компромісу». Це творчі пошуки, в яких є прагнення до гармонії та стабільності через цивілізоване владнання конфліктних зіткнень – соціальних, етичних, психологічних тощо. Оскільки конфлікти супроводжують нас усюди, вони несуть тривогу і невизначеність, хвилюють і лякають. Але в самому існуванні конфліктів фатальної приреченості немає, якщо розпочато пошук розумного компромісу. Мистецтво компромісу непросте, в ньому неодмінно присутнє жіноче начало, тому що саме жінка, як берегиня і продовжувачка роду, створена природою для пошуку шляхів мирного вирішення конфліктів.

Учасниці проекту: Акімова Ірина, Бітаєва Анна, Гончаренко Мар’яна, Громенко Марго, Дворак-Галік Олеся, Джураєва Олеся, Іванюк Олена, Корф-Іванюк Наталія, Криволап Анна, Ліна Кондес, Мурашкіна Ніна, Руснак Яна, Самохіна Тетяна, Семенюта Ірина, Студницька Лілія, Тарасенко Валерія, Трандафір Ната, Чавага Ліля, Чепелик Оксана, Щербіна Поліна.

Під час виставки відбудеться конференція «Тенденції розвитку сучасного жіночого мистецтва в Україні».

UKRAINIAN CONTEMPORARY WOMEN’S ART FEST

Відкриття: 13 червня о 18:30. Інститут проблем сучасного мистецтва, Київ, вул. Євгена Коновальця, 18д.

Організатори: Інститут проблем сучасного мистецтва, UAFRA, Pinchuk Art Museum, Tuzov Gallery.

Куратори виставки – Ірина Акімова, Анастасія Гончаренко.

Арт-директор проекту – Влад Тузов.


Загрузка...
Загрузка...
Комментарии 0
Войдите, чтобы оставить комментарий
Пока пусто

Получить ссылку для клиента
Авторские колонки

Блоги

Маркетгид
Загрузка...
Ошибка